Fotočlánek: fantastická Jessica Alba...

... ve Fantastické čtyřce! Připomínáme si kariéru i křivky jedné z největších koček Hollywoodu!
Jessica Alba ve filmu Fantastická čtyřka
Jessica Alba ve filmu Fantastická čtyřka
fanpop.com

V neděli večer jste na COOLu mohli vidět solidní komiksový film Fantastická čtyřka.

Film se svou předlohou sice nakládá poněkud vlažně, jeho největším kladem – řečeno trochu prasácky – je však rozhodně pokoukání na elegantní dívčinu Jessicu Marii Albu.

Její přítomnost nám tak dává dobrou výmluvu k připomínce její herecké dráhy a líbezných momentek!

Jessica se narodila 28. dubna 1981 v kalifornské Pomoně otci mexického původu a matce francouzsko-dánského původu. Již od dětství snila o dráze herečky, sama se proto odhodlala vařit si dietní jídla a navštěvovat lekce herectví. Jako dítě mimochodem trpěla obsesivně-kompulzivní poruchou.

V roce 1994 přišla první výraznější role v seriálu Delfín Flip, krátce poté byla obsazena i do devadesátkových šlágrů jako Beverly Hills 90210!Jessica Alba ve filmu Fantastická čtyřka - Obrázek 3 Foto: imageevent.com

                                                                                                                    Foto: imageevent.com

Na konci dekády se Jessica začala objevovat v béčkové hollywoodské produkci. Mezi ní patřila romaňtárna Nepolíbená nebo kultovní parodický horor Ruka zabiják

Největší slávy však dostála mezi lety 2003 a 2005. Nejprve ukázala své herecké i postavové kvality v dramatu Se slovníkem v posteli (pragmaticky řečeno, 90 % diváků si ho pustilo jenom kvůli Jessice) a poté si zahrála striptérku v legendárním Sin City. Role Nancy se obávala – připravila se na ni však tak, že se prý opila a navštívila striptýzový klub. V tomtéž roce přišla i Fantastická čtyřka.

Fantastická čtyřka - upoutávka 30s

O roli ve Fantastické čtyřce soupeřila s kráskami jako jsou Renée Zellweger (Deník Bridget Jonesové), Ali Larter (Hrdinové), Julia Stiles (Deset důvodů, proč tě nenávidím), Kate Bosworth (Superman se vrací), Rachel McAdams (Sherlock Holmes) nebo Scarlett Johansson (netřeba představovat).

Jessica mimochodem odmítá dělat nahé scény – pokud jste ji někdy viděli bez oblečení (ve filmu), šlo o digitální efekt

Jessica Alba ve filmu Fantastická čtyřka - Obrázek 4 Foto: thewolfmancometh.com

                                                                                                             Foto: thewolfmancometh.com

Komiks Fantastická čtyřka jako takový vznikl v roce 1961 a patří společnosti Marvel, nebýt tak prodeje práv na film studiu 20th Century Fox, jeho hrdinové by se mohli prohánět po boku Iron Mana a Avengers obecně...

Fantastická čtyřka - upoutávka 15s


V poslední době se její kariéra poněkud pozastavila – výrazněji se objevila snad jen v obou dílech Machette. Příští rok bychom se jí však měli dočkat v dalším díle Sin City – o důvod víc na něj vyrazit do kina!

(lol)

Teorie velkého třesku - Penny

10 nejvíc sexy žen Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama