Grammy za píseň roku předával Barney

Jeden ze šesti gramofonků zpěvačce Adele včera předával představitel Barneyho Stinsona ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku Neil Patrick Harris.
Neil Patrick Harris, Barney
Neil Patrick Harris, Barney

Neil Patrick Harris kromě natáčení v kultovního seriálu, který vysíláme od pondělí do čtvrtka ve 21:45, občas moderuje různé galavečery a jako správnou celebritu si ho zvou i jako předávajícího cen pro ostatní umělce.

 

V neděli například předával nejprestižnější americké hudební ocenění Grammy za píseň roku 2011.

 

Z jeho rukou převazla gramofonek britská zpěvačka Adele za song Rolling In the Deep.

 

Kromě ceny za Skladbu roku si Adele odnesla ocenění za Nahrávku roku (Rolling In the Deep), Album a Popové album (21) i Popovou skladbu a Video (Someone Like You). Proměnila tak všech šest nominací a stala se královnou letošních Grammy Awards.

 

Pět cen si odnesla rocková skupina Foo Fighters, v rapových kategoriíc bodoval se čtyřmi Grammy Kanye West a v tanečních byl úspěšný dupstepový Skrillex, který vystoupí i na letošním Rock for People. Objevem roku se stala folková kapela Bon Iver.

 

Jak v jedné TV show zalehla Barneyho fanynka se podívejte ZDE.

 

Předávání moderoval raper LL Cool J (zmiňujeme ho tu jenom, kvůli jeho jménu :)), který na začátku vzpomněl na zpěvačku Whitney Houston, která tuto sobotu večer nečekaně zemřela. Bylo jí 48 let. Její skladbu I Will Always Love You na předávacím večeru zazpívala Jennifer Hudson.

 

V srpnu půjde do kin film Sparkle, v němž Whitney Houston hrála i ho produkovala. Bude o mladých muzikantech, kteří mají problémy s drogami...

 

Kompletní seznam všech výherců Grammy najdete na grammy.com

 

Co říkáte na výsledky cen Grammy? A umí Barney zpívat? Co myslíte?

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama