Grandiózní parádičky ocení Czech Grand Design

Běžte se mrknout na snůšku krásných a (ne)potřebných věcí. Designéři nominovaní na cenu Czech Grand Design 2011 vystavují v Národním technickém muzeu. I vy můžete rozhodnout o vítězi.
Czech Grand Design

Na začátku roku se vždycky předávají ceny za rok uplynulý, a to v různých oborech. Už jsme tu psali o Zlatých glóbech, které vyhrála i Taková moderní rodinka, nebo hudebních cenách Apollo, jejichž vítěz Bonus dal svou desku zadarmo ke stažení na net.

 

Ale máme rádi i hezké a (někdy nepříliš) užitečné věci, jejichž autory oceňují ceny Czech Grand Design.

 

Všech 150 exponátů nominovaných na tuto designérskou cenu můžete letos poprvé vidět pokupě až do 29. dubna v Národním technickém muzeu v Praze.

 

Do 22. února tam pomocí formuláře můžete autory těch nejpovedenějších věcí nominovat na cenu veřejnosti a pak pro ně (od 23. února do 9 března) hlasovat na netu na www.czechgranddesign.cz.

 

Vítěze v ostatních kategoriích, tedy: Designér roku, Oděvní designér roku, Grafický designér roku, Fotograf roku, Obchod roku, Výrobce roku, Objev roku a nově také Designér šperku roku vybere odborná porota a vyhlásí je 10.března 2012 v pražském Stavovském divadle.

 

My ji máme taky :)

 

V roce 2009 získali Cenu veřejnosti Czech Grand Design Marek Cimbálník a Lukáš Fišárek ze studia Oficina za grafiku televize Prima COOL :)

 

Líbí se vám hezké, ale nepotřebné věci? Bez jaké "blbosti" nedáte ani ránu?

 

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama