Hanebný pancharti to v pondělí pěkně zaříznou!

Pomstychtivá americko-židovská jednotka si vezme na paškál Hitlerovy nohsledy, a možná přijde i Dolfi! Cool premiéra v pondělí od 21.50!

Vezměte pár správných sadistů, filmové hvězdy, Hanse Landu a nechte to celé režírovat Quentinem Tarantinem. Dejte dlouho dusit a vyjde vám pěkně válečná sekanina!

Hanebný pancharti jsou americko-židovské komando, které rozsévá spoušť v nacisty okupované Francii. Osud tomu chtěl, že se dostanou na stopu samotným pohlavárům Třetí říše. Co následuje, jsou tři hodiny válečně-filmových běsů od kultovního autora Pulp Fiction a Kill Bill!

Šestý Tarantinův snímek je dárkem především pro milovníky westernů, válečných filmů a kinematografie 30. a 40. let.

Masakrózní COOL narozky! Co pro vás máme?

Přesně tuhle kombinaci skýtá postupné vypravování o jednotce Panchartů, kombinované s pohledem na snad až přespříliš dalších postaviček, jež děj krok za krokem vedou k atentátu na Hitlera.

Hanební pancharti - Obrázek 8
Hanební pancharti - Obrázek 8

Právě pro podobné vsuvky určené fajnšmekrům se Pancharti dočkali kritiky diváků, kterým jaksi vadilo, že titulní speciální jednotka vrahounů se ve filmu vyskytuje spíše epizodně.
COOLozeninový flashback:
Jak jsme přišli na Teorii velkého třesku
Pět důvodů, proč Simpsonovi změnili komedii
Temné začátky dojemně děsivého Dextera
Jak Star Trek změnil svět

To však pramení ze složité tvorby filmu. Původně se mělo jednat o minisérii, ke které by Tarantino psal pouze scénář. Poté, co mu jeho známý řekl, že Tarantina považuje za jediného režiséra, jež ho nažene do kina, si však celý podnik rozmyslel. Minisérie putovala do ohně, vrátil se předlouhý film!

V důsledku toho dostaly větší prostor nezbytné dějové linie "vedlejších" postav.

I tak je však pro akcechtivé diváky co milovat. Ať už jde o božanský výkon Hanse Landy jako lovce židů, přítomný fiktivní propagandistický snímek o německém supersniperovi nebo skalpování nácků made by Brad Pitt, Pancharti mají něco pro každého!

A pro ty, kdo snímek ještě neviděli, navíc na konci číhá jedno prazvláštní překvapení...

Přesvědčte se o něm sami, ať už znovu či poprvé, v pondělí ve 21.50 na Prima COOL!

Chcete vědět víc?

  • Tarantino začal scénář psát dávno před natáčením Kill Bill (přesněji už od Pulp Fiction), ale nemohl se rozhodnout, jak to celé zakončit
  • kvůli spaghetti westernovým motivům Tarantino zvažoval film pojmenovat "Tenkrát v nacisty okupované Francii"...
  • film je zhusta inspirován skoro-stejnojmenným filmem o komandu hrdlořezů (který pro změnu vykrádá Tucet špinavců) z roku 1977. U nás je známý jako Ten prokletý obrněný vlak.
  • zhruba jen 30 % filmu je v originále mluveno anglicky; dominují naopak francouzština s němčinou
  • postava Brada Pitta má na krku nevysvětlenou jizvu. Dle scénáře přežil lynčování Ku-Klux-Klanem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama