HIMYM a Katy Perry jsou nejoblíbenější v USA

Nejoblíbenějším seriálem v Americe podle divácké ankety People's Choice Awards je Jak jsem potkal vaši matku (neboli How I Met Your Mother). Cenu pro nejlepšího komediálního herce dostal Neil Patrick Harris, který v něm hraje Barneyho Stinsona.
Jak jsem poznal vaši matku s Katy Perry (HIMYM)

HIMYM měl minulý rok i nejlepší hostující hvězdu, kterou byla zpěvačka Katy Perry. Ta si zahrála v 15. epizodě šesté série, která aktuálně běží i na Prima COOL.

 

Tento díl s názvem "Oh Honey" vysíláme na COOLu v úterý 7.2.2012 ve 21:45 a reprízu v angličtině s českými tutulky druhý den v 15:50 (ve videu pod článkem si z něj pusťte ukázku).

 

Katy Perry na letošních People's Choice Awards získala nejvíc trofejí ze všech, celkem pět cen. Kromě herecké kategorie ji Amíci ocenili za nejlepší píseň i videoklip roku ("Teenage Dream") a za nejoblíbenější hudební turné. Vyhlášena byla i nejlepší zpěvačkou, když porazila Lady Gaga nebo Adele.

 

Ze seriálů získali dvě ocenění také Lovci duchů. Byli vyhlášeni nejoblíbenějším dramatickým sériálem i nejlepším seriálem s tematikou sci-fi či fantasy.

 

Anketa People's Choice Awards je něco jako v Česku TýTý. Vyhlašuje se už 37 let a udílí se v několika desítkách kategorií. Přes internet do ní hlasují desítky milionů lidí. Letos se vyhlašovala minulou středu v Los Angeles.

 

Máte rádi HIMYM? A Katy Perry? A tyhle ankety?

 

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama