Hvězdně obsazená komedie My dva a křen!

Dům v plamenech, polonahý kamarád namazaný máslem a tchán výmluvně nabízející vasektomii. I takhle může vypadat manželství, pokud si nedáte pozor a pozvete do svého bytu Owena Wilsona. Dívejte se, jak rychle se dá spadnout z růžového obláčku do reality ve středu 16. 10. od 22.45 na Prima COOL.
Z filmu My dva a křen
Z filmu My dva a křen
archiv FTV Prima

Film nabízí netradiční pohled na fázi lásky, kdy všechny naivní hollywoodské příběhy končí. Kate Hudson (Na pokraji slávy, Rozvod po francouzsku) a Matt Dillon ale zjistí, manželstvím všechno teprve začíná.

Monstrem se nestává sice druhá polovička, ale nejlepší kamarád spící s nimi pod jednou střechou (Owen Wilson), který jim zvládne zapálit obývák či uspořádá večírek s prostitutkami. Konkurenci má snad jen v zazobaném švagrovi (Michael Douglas) s výrazem ďábla, přátelsky nabízejícím zeti vasektomii.

Americké romantické komedie se buď odehrávají na začátku vztahu či před svatbou, takže v tom je film příjemným osvěžením, snažícím se ukázat, že ne všechno je po svatbě pohádka. Vtip celému příběhu dodává jedinečný ztřeštěný komik Owen Wilson (Půlnoc v Paříži, Fotr je lotr, Nesvatbovi), který hýří nápady a nezlomnou energií.

Je to trochu přerostlé dítě, které ale milujete, i když vám ničí mentální zdraví. Nakonec totiž vůbec nejde o to, kolik nezvaných hostů v životě máte, ale jak s nimi naložíte.
Natáčelo se na havajském ostrově Oahu a v Los Angeles a film se stal prvním setkáním Owena Wilsona a Kate Hudson, kteří spolu po natáčení začali chodit.

Manželství je krásná věc, ale někdy se může změnit v noční můru, která si vyšla na rande s komedií. Sledujte nejlepší hollywoodské baviče 16. 10. od 22.45 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama