Jak získat ideální babu? Sledujte Mládí v hajzlu!

Auto rodičů se řítí z kopce přímo na krámek s občerstvením. Auta brzdí a snaží se uhýbat, náhle vše vybuchne a z auta je jen hořící pochodeň. Šestnáctiletý žhář je ale spokojený, neboť se o krůček přiblížil k dobytí srdce i klína své první lásky...
Mládí v hajzlu
Mládí v hajzlu
teaser-trailer.com

Sledujte 4. 12. od 22:50 vzpouru jednoho mladého teenagera, který je ochoten kvůli lásce obětovat svoji důstojnost, svobodu i zdraví.

Nick Twisp žije s matkou a jejím přitroublým přítelem. Rád čte dobrou prózu a sleduje francouzské filmy.

Sní o tom, že jednou potká krásnou dívku a konečně přijde o panictví. A poté potkává Sheeni a je rozhodnut udělat cokoli, aby si její lásku získal, i když k tomu budou potřeba dvě auta, jeden pes a dámské šaty s parukou.

Hlavního hrdinu Nicka Twispa si zahrál Kanaďan Michael Cera, známý svými rolemi stydlivých středoškoláků jako Scott Pilgrim proti zbytku světa či jako kamarád, který nechtěně přivede svoji kamarádku do jiného stavu v Juno, filmu, který získal i několik Oskarových nominací.

Zajímavá je i postava krásné blonďaté dívky z katolické rodiny, která sní o drsném Francouzovi, nejlépe Jean-Paul Belmondovi. Postava Sheeni Saunders (Portia Doubleday) je ďábelský anděl, kvůli kterému si Nick vytvoří alter ego Françoise, aby byl schopen ji získat. Každé přání poté snaživě plní, ale i pro drsného puberťáka s cigaretou a knírkem není lehké dostat se své vyvolené pod sukni.

Nick Twisp je postava z bestselleru C. D. Paynea, i když bohužel se do filmu nevešla celá zápletka, a tak místy působí trochu chaoticky, jako by se do devadesáti minut režisér Miguel Arteta snažil nacpat co nejvíce vtipných okamžiků.

Vtip ale film rozhodně nepostrádá, ať už komickými situacemi s rodiči či při zapálení, nebo naopak utopení jejich aut. Pěkná podívaná je i Nickova animovaná představa o sexu, když se spolu s otcovou přítelkyní zhulí houbičkami.

Nick je intelektuální bojovník proti maloměšťáctví a omezenosti svého okolí, především rodičů, ale jeho hlavní cíl je získat srdce vyvolené blonďaté potvory.

Sledujte 4. 12 od 22:50 na Prima COOL, jak se lze velice vynalézavým způsobem stát z tichého a hodného chlapce hodně zlobivým mužem.

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama