Jedinečná šance! Vydražte si kytaru Bryana Adamse!

V úterý 25. 11. od 19 hodin začíná na aukce.iprima.cz dražba kytary od samotného Bryana Adamse, kterou kanadský zpěvák šťastnému majiteli osobně předá 28. 11. v pražském Obecním domě na charitativní akci Fashion For Kids: Wings of Hope pro nadaci Terezy Maxové. Zapojte se i vy!
Aukce kytary Bryana Adamse
Aukce kytary Bryana Adamse
FTV Prima

Legenda rockové hudby, zpěvák a kytarista Bryan Adams, letos opět po několikaleté pauze navštíví Prahu. Tentokrát zahraje na charitativním večeru Fashion For Kids, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Svým koncertem podpoří myšlenku pomoci českým opuštěným a ohroženým dětem pod patronátem Nadace Terezy Maxové.

Od úterý 25. 11. od 19.00 do středy 26. 11. do 20.00 hodin bude na aukce.iprima.cz probíhat dražba kytary Bryana Adamse + dvou vstupenek (v hodnotě 10 000 Kč) na slavnostní večer.
Dále se budou dražit 4 x 2 vstupenky na tuto slavnostní akci. Jsou to poslední vstupenky na trhu vůbec, takže poslední příležitost je získat, je jedině přes tuto aukci.
A dále se bude dražit fotografie Terezy Maxové o velikosti 1,5 x 1,5 metru, kterou pořídil samotný Bryan Adams.

Tereza Maxová vyfocená Bryanem Adamsem
Tereza Maxová vyfocená Bryanem Adamsem
Bryan Adams

Letošní, již desátý ročník exkluzivní charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem nese název New ŠKODA FABIA PRESENTS: FASHION FOR KIDS 2014 – WINGS OF HOPE.

Akce v sobě kloubí autorské přehlídky světoznámých zahraničních návrhářů, atraktivní doprovodný program, ale i významnou finanční podporu charitativních aktivit nadace. 

Nadace se soustředí na na projekty, které dávají dětem z ­dětských domovů naději na uplatnění v budoucím životě, a to zejména pomocí podpory vzdělávání, motivace a zajištění individuálního přístupu k dětem. Stejně tak podporuje i projekty, které dávají podanou ruku rodinám v tíživé situaci, kdy jim hrozí odebrání dětí do ústavu, či šanci na lepší život matkám v azylových domech. Dosavadní ročníky přehlídky Fashion for kids zajistily na pomoc dětem částku 45 245 161  Kč. Ta bude letos opět významně navýšena.

V rámci slavnostního večera bude také opětovně udělena cena za mimořádnou pomoc opuštěným a ohroženým dětem, tzv. „CENA ZLATÉHO SRDCE NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM“. Tuto cenu letos pro nadaci navrhlo designérské studio DECHEM.

Večerem provede Adéla Banášová.

Svůj čas a talent Bryan Adams propůjčil charitativním účelům už mnohokrát. Kromě toho, že se v roce 2005 stal patronem charitativní přehlídky Fashion For Kids, podpořil před několika lety české děti i například dražbou exkluzivního kalendáře Terezy Maxové, který nafotil. Jeho letošní návštěva je proto stvrzením dlouhodobého zájmu o české děti, ale i letitým přátelstvím s patronkou nadace, Terezou Maxovou. Letošní ročník Fashion For Kids se nese v duchu Wings of Hope jakožto zastřešujícího tématu nadační činnosti. Je proto nasnadě, že kromě mnoha dalších známých hitů pravděpodobně zazní i píseň Heaven, jako tomu bylo už v roce 2011, kdy tuto píseň na svém pražském koncertě nadaci věnoval.

Výtěžek z aukce bychom rádi poukázali na pomoc matkám umístěným do azylových domů. Jsou to většinou zeny, které se se svými dětmi ocitly v krizové životní situaci, např. jsou obětí domácího násilí, prožívají složitý rozvod a ztratily domov či žijí v těžkých sociálních podmínkách. Nadace se jim snaží pomoci – např. formou psychologů, zvýšením finanční gramotnosti či se jim snaží najít práci, aby se mohly postavit na vlastní nohy. Tím, že podpoříme matku s dítětem přispíváme k tomu, že děti nemusí být odebrány a umístěny do ústavu. Nadace podporuje různé azylové domy po republice.

V případě, že chcete podpořit opuštěné a znevýhodněné děti pod patronátem Nadace Terezy Maxové, můžete tak učinit např. prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS TEREZADETEM či DMS ROK TEREZADETEM zaslané na tel. číslo 87777 nebo zasláním libovolného příspěvku na kmenový účet nadace: 2323232323/2700. Více na www.terezamaxovadetem.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama