Kdo vyhraje fotbalový Pohár Josefa Masopusta?

I když už na COOLu fotbal nevysíláme, podporujeme mladé fotbalisty. Začátkem školního roku odstartoval první ročník Poháru Josefa Masopusta, což je soutěž pro školní fotbalové týmy. Blíží se velké finále! Kdo trofej nakonec získá?
Pohár Josefa Masopusta

Kluci z celkem 535 středních škol celého Česka odehráli na podzim okresní finálové turnaje, které budou v dubnu pokračovat krajskými finálovými koly. Vrcholem bude 23.-24.5. republikové finále v Praze na stadionu Na Julisce.


„Vzhledem ke kvalitě jednotlivých školních týmů lze očekávat vynikající sportovní výkony, i když ty nejsou v tomto případě nejdůležitější,“ říká zástupce pořadatelů Petr Procházka.

 

Josef Masopust si splnil svůj klukovský sen, když dal gól na mistrovství světa. Díky této fotbalové soutěži si svůj sen splní i spousta dalších kluků! Přijdete se podívat?.

 

Další informace, termíny zápasů a výsledky najdete na www.poharjm.cz, fotky na facebooku www.facebook.com/poharjosefamasopusta.

 

Josef Masopust (81) je bývalý československý fotbalový hráč a trenér, nejlepší evropský fotbalista roku 1962 a držitel ceny Zlatý míč ze stejného roku. Českomoravský fotbalový svaz ho vyhlásil Nejlepším českým fotbalistou posledních 50 let; v roce 2000 vyhrál anketu Česká fotbalová osobnost století a byl odborníky vyhlášen Českým fotbalistou století.


Fandíte fotbalu?
Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama