KomiksFEST! plný komixérů

Ujíždíte na komiksech? Nebo vám je jen kreslený svět lidí s bublinami u pusy sympatický? Pak do 5. listopadu neváhejte navštívit KomiksFEST! Některé expozice trvají i déle.
Komiksfest
Komiksfest
Internet

V Galerii U Prstenu, na Novoměstské radnici, U Vypálenýho koťátka, v Chemistry Gallery, v 1. podzemním antikvariátě, ve Francouzském institutu a na dalších místech v Praze vystavují komiksoví autoři z celého světa v čele se švýcarským potápěčem k lidské duši Frederikem Peetersem nebo famózním autorem obálek Sandmana Dave McKeanem.

 

V Biu OKO, Americkém centru nebo Goethe institutu vás čekají komikové filmy, kam vlakem přijede i Alois Nebel a hlavně se můžete osobně setkat se současnými komixxéry jako jsou Paco Roca, Konstantin Komardin, nebo už zmiňovaní Dave McKeane a Frederik Peetersen.

 

V sobotu 5. listopadu se budou rozdávat komikové ceny Muriel.

 

Jo, a pokud v nejbližších dnech alespoň zabloudíte do pražského metra, zbystřete ve stanicích I. P. Pavlova, Pražského povstání, Nádraží Holešovice, Háje, Opatov, Kačerov, kde vystavují například Karel Jerie, Jaromír 99, nebo Vladimír 518.

 

Více na komiksfest.cz


A co vy a komiksy? Kupujete si nějaké? Znáte čtyřlístek? Který kreslený hrdina je váš neoblíbenější? Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama