Lidi u COOLu žrali červy

I letos jsme vypravili Prima COOL stan na letní festivaly. A s ním přijel i moderátor Těžký dřiny Roman Buťa se soutěžema pro návštěvníky. Největší zájem na Rock For People sklidilo čistění mobilního záchodu a hlavně požíraní červů. A nesfoukla nás ani vichřice.
Prima COOL na Rock for People 2012 I - Obrázek 9

Už čtvrtým rokem nemůže chybět Prima COOL stan na nejdůležitějších letních hudebních festivalech. Po minulém roce, kdy návštěvníci COOL zóny soutěžili s moderátory pořadu Re-play na simulátoru automobilových závodů a mohli si vyzkoušet další hry na bezdotykové herní konzoli, jsme letos přitvrdili. Tento rok cestuje se stanem moderátor pořadu Těžká dřina Roman Buťa a má pro návštěvníky stanu připravené soutěže a hry ve stylu svého pořadu. Na festivalu Rock For People 2012 zaujalo návštěvníky hlavně čištění toaletní budky a zápolení v pojídání červů.   

  
Návštěvníci festivalu se živě zajímali o dění ve stanu a kolem něj. K návštěvě je lákaly hudební sety vybraných DJ´s, bar se specifickou nabídkou nápojů, hraní stolního fotbálku a hlavně pohodlný odpočinek na sedacích pytlích. Když se objevil Roman Buťa, známý z pořadu Těžká dřina, a vyzval k soutěžím s oblíbeným pořadem, začalo být pódium před stanem v obležení. Ze zájemců o první soutěž v čištění Toi Toi budky mohl moderátor vybrat jen dva zájemce. Kasali se, jak jsou odvážní a rychlí. Poté, co jim moderátor zkušeně ze své průpravy pořadem ukázal, co vše bude třeba udělat, začalo zápolení. Výhra byla těsná, jen o 1 vteřinu, a těsno bylo i u budky. Každý z diváků chtěl vidět, jak to vypadá, když po celém dni a noci najedou na festival čety, které „zpracované pochutiny a to, co zbylo z obsahu pivních kelímků“ odsají a záchodové budky připraví k dalšímu použití.

 
Jestliže čištění budek nalákalo velký počet zájemců, při vyhlášení soutěže v pojídání červů nastal u stanu doslova nával dychtivých soutěžících a okolostojících voyerů. Každou odpolední hodinu mohli být vybráni jen dva zájemci, i když se jich na pódium hrnulo mnohem víc. K zápolení mohl přistoupit jen ten, kdo správně uhádl pravidelný vysílací čas některých známých „cooláckých“ pořadů. A vybraní soutěžící byli skutečně otrlí. Nejdříve museli držet kroutící se larvy kovaříka nerozkousané v zavřené puse. Po jedné minutě červího šimrání na jazyku se pak stal vítězem ten, kdo podlouhlé zajatce nejrychleji rozkousal a snědl.

 
Výherci za svou odvahu a soutěžní výkony ocenil nejen obdivný řev publika, ale také Roman Buťa, a to několika různými výrobky (župan, ručník apod.) z kolekce oblečení a doplňků s názvem Representuj COOL. Kdo nevyhrál nebo si jen chtěl obohatit sbírku zajímavého oblečení, mohl si vedle COOL stanu ve stánku firmy Represent výrobky, které výherci dostali, koupit.

 
Další klání s Těžkou dřinou v rámci programu Prima COOL stanu se uskuteční na festivalu Hip Hop Kemp od 16. do 18. srpna.

 

Související články:

Geekové všech fiktivních zemí, spojte se

Prima COOL opět na letních festivalech

Festival United Islands České spořitelny bude mít nabito!

Rock for People se blíží! COOL tam bude taky

Foo Fighters přijedou v srpnu do Prahy

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Stáhněte si zadax nové album Letů Mimo

Stáhněte si soundtrack od Vypsané fiXy a zaplaťte, kolik chcete

Chemical Brothers posílají do kin fil Don't Think

 

Anketa

Na jaký hudební festival se letos chystáš?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama