Lovci duchů se vracejí šestou řadou!

Peklo se otřese v základech! Sam a Dean se vrátili! Úterky a středy od 21.50!
Lovci duchů Sam a Dean
Lovci duchů Sam a Dean
archiv FTV Prima

Rok poté, co se Sam obětoval v souboji s Luciferem, se vše zdá být navýsost poklidné. Dean žije mírumilovným, středostavovským životem s Lisou a jejich synem Benem. Impala si hoví v klidu garáže. Uvnitř však bublá neklid.

SUPERNATURÁLNÍ KVÍZ: Jak znáte Lovce duchů?

Deana sžírají noční můry i jeho temná minulost likvidátora démonů. Jednoho dne ale najde na podlaze stopy síry, a ukáže se, že pekelníci ještě neřekli své poslední slovo. Po následujícím útoku Azazela ztratí vědomí...

... pak se však probudí, sleduje Sama stojícího poblíž. Co stojí za jeho návratem ze světa mrtvých? Kdo všechno se ještě vrátil?

Rozjedou znovu „podnik“, nebo Dean čelí démonovi v rouše Samově? To zjišťujte sami v nových dílech šesté řady Lovců duchů!

Lovci duchů - upoutávka 2013 30s

Šestá řada je v rámci Lovců duchů první, kdy za seriál přestal být odpovědný prapůvodní autor seriálu Eric Kripke. Důvodem jeho odchodu byla skutečnost, že Kripke původně plánoval Lovce duchů jenom na pět řad – pro velký úspěch byl však seriál prodloužen, leč Kripke se nechtěl uvázat pouze na jedno průlomové dílko. Stále se však podílel na tvorbě jako producent.

Pro Kripkeho byli přitom Lovců duchů vymodleným seriálem. Těsně předtím, než je stvořil, sepsal scénář k filmu Boogeyman – a podoba s pozdějšími Lovci duchů je nepopiratelná. Uznejte sami: snímek sleduje příběhy jistého Tima, který se po smrti svých rodičů vydá na boj s démonickými potvorami…

Ačkoli se z toho nakonec vyklubala pěkná bejkárna, základní kámen jeho největšího hitu byl položen. Po konci svého působení v tvorbě příběhů Sama a Deana vytvořil Kripke pro J. J. Abramse seriál Revolution, který jistě znají ti, kdo sledují televizní novinky za oceánem.

Lovci duchů - upoutávka 2013 15s

Tak či onak se i v šesté řadě Lovců duchů dočkáte 22 epizod plných napětí, řešení občanské války v Nebi a tajemných spiknutí nadpřirozených bytostí.

Dean musí jak ochránit svou rodinu, tak přijít na to, jak se jeho bratr vrátil z pekla. Svěcená voda poteče po hektolitrech!

Sledujte sami každé úterý a středu od 21.50 na COOLu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama