Misfits: Zmetci na COOLu už za týden. I s titulky a ve videoarchivu!

Kultovní seriál startuje na COOLu v sobotu 25. února. Pro fajnšmekry budeme vysílat i reprízy v původním znění s titulky a obě verze najdete i v našem videoarchivu.
Misfits: Zmetci - Obrázek 9

Misfits je britský seriál s prvky sci-fi plný černého humoru. Je svéráznou britskou odpovědí na americké Hrdiny.

 

Jde tam asi o tohle:

 

Pětici floutků odpykávajících si trest veřejně prospěšných prací zasáhne při velmi podivné bouřce blesk, čímž získají nadpřirozené schopnosti. Pokud si nechceš zkazit překvapení, jaké schopnosti to budou, přeskoč dva následující odstavce.

 

Drsná Kelly, která je v podmínce za rvačku, náhle slyší myšlenky lidí. Curtis, který býval sportovní hvězda, získá schopnost vrátit čas v momentě, kdy něčeho extrémně lituje. Plachý Simon zjistí, že se dokáže stát neviditelným a veselá Alisha řídila v opilosti a najednou dokáže lidi, kteří se jí dotknou, přivést do stavu sexuálního šílenství. Prokletí nebo požehnání? :)

 

Posledním ze skupinky je Nathan, notorický lhář, kterého vlastní máma vyhodila z domu. K jeho zlosti se nezdá, že by nějakou schopnost získal. Stále však doufá, že se ještě objeví...

 

Informace o hercích hlavních rolí čtěte ZDE.

 

První dva díly vysíláme už v sobotu 25.2. od 22:00 (za sebou). Od 26.2. každou neděli od 22:00 vždy jeden díl. Repríza v původním znění s titulky ještě tutéž noc. V sobotu 25.2. začínají reprízy v 1:40, v neděli vždy v cca 00:50. 


Jak dabovaná, tak titulkovaná verze každé epizody bude 7 dní po odvysílání v televizi v našem internetovém VIDEOARCHIVU.

 

První série Misfits získala televizní cenu BAFTA za nejlepší dramatický seriál. Za zmínku stojí i působivý soundtrack.

 

A mimochodem, The Misfits se jmenuje i americká kapela považovaná za zakladatele horor punku. Ta ale nemá se seriálem nic společného :)

 

Máš radši dabing, nebo titulky?

Napiš nám to do diskuse :)

Anketa

Těšíte se na seriál Misfits: Zmetci?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama