Nick + Angelina = krásných 60 sekund

Ještě předtím, než se stal synonymem pro šílenství, nakopával Cage zadky v závodním překvapení. Sledujte v neděli ve 20:00 na COOLu.
60 sekund
60 sekund
womenpict.com

Automobilový zloděj Randall "Memphis" Raines (Nicolas Cage) kdysi býval největším taťkou šmoulou mezi zloději aut po celé širé Americe.

Jenže na každého jednou dojde, Randall už dlouho žije životem spořádaného občana.

To však změní nabídka, která se neodmítá. Randall musí ukrást 50 aut v průběhu 72 hodin, jinak zločinecký boss (Christopher Eccleston z nového Thora a Doctora Who) zabije jeho bratra...

V dnes už dobře známé story 60 sekund režiséra Dominika Seny se krom Cage dočkáme i solidní baterie herců.

V rámci pravidel heist movies, mezi něž patří třebas Dannyho parťáci nebo Rychle a zběsile 5, je totiž nejprve třeba dát dohromady fungující partu, složenou ze starého mentora Otta, několika svérázných drsňáků a obligátní sexy holčiny ztvárněné Angelinou Jolie v nejlepších letech!

Randallovi navíc na krk dýchá nejen záporák, ale i dvojice detektivů LAPD, čeká ho tak pořádná porce akce. Včetně nabušené závěrečné honičky!

60 sekund - upoutávka 20s

Ve srovnání se svou kultovní předlohou z roku 1974, sice Cageova verze vychází jako slabší kousek, jenže kdo z vás do počátku tohoto souvětí o existenci předlohy věděl?

Dejte Nickovi, Angelině a jejich Eleanor (což je auto) šanci. V neděli od 20:00 na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama