Nový Dexter přináší brutálnější krvavé výjevy

V neděli 7. října startují premiérové díly seriálu Dexter! Epizody nové (6.) řady uvidíte každou neděli ve 22:00 na Prima COOL. Reprízy páté řady běží na COLu i nadále od úterý do čtvrtka ve 22:20.
Dexter VI - Obrázek 11

Dexter, na první pohled sympatický forenzní vyšetřovatel policejního oddělení v Miami, vede dvojí život... V noci se mění v psychopatického zabijáka. Jak už ale mnozí diváci vědí, likviduje pouze vrahy, kteří proklouzli rukám spravedlnosti. Má za sebou osobní tragédii – konkurent mu zavraždil manželku Ritu, a tak zůstal na výchovu synka Harrisona sám.

 
Šestá série začíná v době, kdy už se Dexter opět cítí ve své kůži. Má plno energie a motivace dostat pod nůž další nepotrestané vrahy. Zajímavým soustem by mohl být nejnovější sériový zabiják zvaný Vrah soudného dne, který oběti aranžuje do apokalyptických výjevů z biblického Zjevení svatého Jana. I na Dexterův žaludek jsou brutálně krvavá kryptografická místa činu trochu moc. Navíc se příliš zaplete do vyšetřování. Závod s kolegy, kdo dostane pachatele první, je tentokrát velmi těžké vyhrát.

 

Více o seriálu se dozvíte ZDE


Jako otec Dexter neustále bojuje s tím, že nechce na syna přenést některé své nedostatky. Poprvé je ale donucen zamyslet se i nad tím, co naopak synkovi předat chce. Současně mu komplikuje život fakt, že je většina školek náboženských, což se dvakrát neslučuje s jeho ateismem. Má vůbec ve světě sériového vraha místo duchovno?

 
LaGuertová se rozvedla s Angelem Batistou, zůstali však přáteli. Navíc se Maria stane kapitánkou a na její uvolněné místo dosadí Matthews Debru Morganovou, což vyvolá zlou krev. Nejde však o jediné zvraty v osudech Dextra a jeho kolegů. Autoři jako vždy připravili mnohem bohatší koktejl napínavého příběhu se spletitým vývojem osobních vztahů. Diváky tedy čeká další nevšední seriálový zážitek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama