Nový seriálový thriller na pátek: Stav ohrožení!

I ti nejmocnější muži a ženy mají nějakou slabinu – v novém pátečním cool seriálu totiž unesou syna amerického prezidenta a další děti prominentů. Ja tak vyhlášen Stav ohrožení!
Hlavní postavy seriálu Stav ohrožení
Hlavní postavy seriálu Stav ohrožení
archiv Prima COOL

Když unesou školní autobus plný dětí amerických prominentů včetně prezidentovat syna, hrozí, že nejvýznamnější lidé Ameriky budou snadno vydíratelní.

Je vyhlášen stav ohrožení a rozbíhá se vyšetřování, kdo za touhle šlamastikou stojí. Součástí toho všeho je i Gillian Anderson alias agentka Scullyová ze seriálu Akta X.

Anderson si ve Stavu ohrožení sice nestřihne hlavní roli, i tak však bude její úloha klíčová. První housle však obstará solidní dvojice vyšetřovatelů v podání nováčka Lance Grosse a Rachael Taylor (Transformers, 666 Park Avenue).

Stav ohrožení - upoutávka 40s

Třináctidílný Stav ohrožení vychází z premisy, že každý je schopen činit zlo, je-li k tomu donucen. Unesené dětičky jsou tak jenom prostředkem, jak různými způsoby tyranizovat americké pohlaváry.

Někdy to znamená, že šéf prezidentské kanceláře musí potají mučit generála, jindy zase, že kongresman dostane za úkol vyhodit se do povětří v Pentagonu…

Stav ohrožení - upoutávka 15s 4

A naši hrdinové tomu všemu budou muset zamezit a eliminovat zdroj celého ohrožení – optimálně tak, aby nikdo nepřišel k úhoně.

Za dílkem stojí režisér a scenárista Rand Ravich, který vytvořil i film Astronautova žena. Stav ohrožení pak obsahoval především jeho autorské nápady.

Stav ohrožení - upoutávka 15s 5

Jak moc je úchylný a co dalšího si na americké politiky vymyslel, zjišťujte každý pátek večer na COOLu :)

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama