Pondělní Živí mrtví se rozloučí s dvěma stálicemi

Smrti i zrada v premiérovém díle zombie seriálu již v pondělí ve 22:30!
Živí mrtví III
Živí mrtví III

Začátek týdne je jako stvořený pro solidní depresi – je na čase ji odehnat ukázkou toho, že ani seriálové postavy to nemají lehké!

Jako předkrm si můžete v 16:10 dát epizodu Hvězdné brány jménem Řetězová reakce. Ta nabídne krapet temnější náhled na fungování SGC i politické čachry. V díle je totiž odvolán generál Hammond a na jeho místo bude dosazen mnohem přísnější nástupce – který Carterovou nasadí na vývoj nového typu atomovky. O'Neill však odhalí, že za vše můžou ti zlí byrokrati...

Večer od 22:30 pak pro milovníky napětí a sci-fi/postapokalyptična dorazí hlavní chod - premiérový díl Živých mrtvých! A tentokrát půjde o solidní masakr!

Živí mrtví III - upoutávka 20s

Mezi našimi přeživšími ukrývajícími se v (polo)opuštěném vězení je totiž zrádce. Ten hned na úvod dovnitř vězení zadními vrátky pustí davy zombies a Rick spolu s ostatními se tak ocitnou v prekérní situaci (čímž myslíme, že jim půjde o krk i jiné tělesné části).

Podaří se jim sice nakonec přežít, definitivně však bačkorami zaklepou dvě trvalé postavy seriálu!
Navíc není jisté, kdo je za útok zombíků odpovědný. A navrch během obrany vybublá i nevraživost mezi Rickovou bandou a místními vězni. Zkrátka zábavička pro celou rodinu (Adamsových).

Mezitím se činí i druhá dějová linie v Guvernátorově městě. Andrea se s ním začíná nebezpečně sbližovat, ne každému je však místí utopie po chuti.

Živí mrtví - maping 10s

Epizoda byla velmi kladně hodnocena kritikou – Huffington Post ji kvůli smrti jedné z postav ocenil ve svém přehledu nejzajímavějších seriálových momentů z celého roku 2012, populární herní server IGN ji pak vlepil rovnou vynikající hodnocení 95%!

Zjistěte však na vlastní bulvy, proč byl potlesk tak hlasitý. Začínáme v pondělí ve 22:30 na Prima COOL!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama