Poslední Vánoce Prima COOL!

Letošní Vánoce na COOLu budou POSLEDNÍ!
Poslední Vánoce na Prioma COOL - grafika

Podle mayského kalendáře, který byl objeven před padesáti lety v Mexiku, bude totiž 21. 12. 2012 konec světa. Podle něj tak k dalšímu slavení Vánoc už nejspíš nedojde.

 

Oslavme tedy tento rok Poslední Vánoce. Pohádkovou pohodu na COOLu ale nečekejte.

 

Připravte se na horory, thrillery, katastrofické a dobrodružné filmy, a taky na seriálový maraton se sitcomem Haló, tady Indie.

 

Katastrofu odstartuje už 22. 12. ve 22.15 film Sopka, ve kterém se nebezpečný vulkán probudí k životu přímo uprostřed Los Angeles. Na Štědrý den se od 20.00 ocitnete ve Skleněném pekle, v nějž se promění hořící mrakodrap. O prvním svátku vánočním zachvátí ve 20.00 Japonsko hned několik nespoutaných filmových přírodních živlů po sobě (Kód 252: Katastrofa v Japonsku) a na Štěpána se od 23.10 mladá reportérka Kathrine vynasnaží zabránit děsivým následkům  nevydařeného pokusu (Cesta zničení).

 

Také lidské pěstní i jiné bojůvky patří ke klasickým život ohrožujícím situacím. Zvlášť když je provozují mistři východních bojových umění! Nadílka fyzických konfrontací začne dvěma filmy s nebojácnými hrdinkami. Už 23. 12. ve 23.25 bude úspěšná podnikatelka Lulu ve stříbrné masce potírat zločin ve filmu Silver Hawk: Maska spravedlnosti. A 24. 12. od 23.00 bude dívka ve snímku Street Fighter: Legenda o Chin-Li zachraňovat otce ze spárů místní mafie.

 

Dalšími bojovníky budou muži, kteří předvedou své umění na Silvestra. Ve 20.00 vyzve Mstitel s černou maskou známého detektiva na neobvyklý souboj a ve 22.30 se rozhoří Ruské peklo, když bývalý diplomat přijede do Moskvy pomstít smrt syna.

 

Podle některých filmařů bychom si ale měli během konce světa dát pozor i na rozzuřená, naštvaná či hladová zvířata. Po Vánocích se do kořisti se zběsilou silou pustí rozzuřená medvědice (Grizzly: Pomsta šelmy, 27. 12. ve 23.10) a obří nenasytní červi (Písečná smrt, 28. 12. ve 23.10.). Své sousto si vyberou také stále hladové prehistorické nestvůry (100 mil. let př. n. l., 29. 12. ve 22.10).

 

Pro milovníky méně drastické zábavy je připraven do několika epizod rozmnožený bonbonek. Jako každý víkend v prosinci na vás i o tom vánočním čeká seriálový maraton. Tentokrát bude ve znamení sitcomu Haló, tady Indie.

Zápletka je prostá: Američan musí zničehonic vést call centrum v Indii a zažívá šok na každém kroku! Zjistí, že místní zaměstnanci potřebují pár lekcí z teorie americké konzumní kultury. Což jim však nebrání dělat šéfovi naschvály a vymýšlet na něj různé podrazy. Nezvyklý výlet do exotického pracovního prostředí mohou diváci podniknout v poledne 24. 12. a 25. 12., kdy bude každý den odvysíláno šest dílů, a také v následujících dnech, kdy bude sitcom uváděn vždy po dvou epizodách.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama