Premiérový Rocky Balboa v neděli na COOLu

Rockyho příběh končí v neděli večer! Slzy pak budete moct zahnat premiérovým Dexterem a Živými mrtvými zombátky.
Rocky Balboa (2006)
Rocky Balboa (2006)
fm-base.co.uk

Italský hřebec je nezničitelný!

Po minulém, kontroverzním pátém dílu Rockyho (1990) se skoro zdálo, že celá filmová série bude finišovat na hořké notě.

To by však Sylvester Stallone nedopustil. Celý šestnáct let trvalo, než se rozhýbal k natočení šestého filmu – ale o to pozoruhodnější je výsledek.

Více než dekáda uběhla od jeho posledního příběhu a na Rockyho někdejší slávu upadá prach. Jeho manželka zemřela, se synem se vidí občas. Pak se však objeví šance vyboxovat ještě jeden zápas a ukázat tak světu, že pořád nepatří do starého železa...

Snímek Rocky Balboa (2006), prozatím a zřejmě už navždy definitivní tečku za sérií, můžete okoštovat na Prima COOL v neděli od 20.00.

Rocky Balboa - upoutávka 30s

Ještě než však usušíte kapesníčky (od slz), můžete si spravit náladu gradující zápletkou závěrečné řady Dextera.

V šestém díle Kousek nebe jdou všichni po krku vrahounskému Zachovi. Sleduje ho Debra, sleduje ho zhrzelý Quinn a nakonec se mu na kobylku dostane i Dexter.

Jenom on ale zjistí, že Zachovy motivy pro vraždu byly nebezpečně podobné jeho důvodům. Rozhodne se proto pro radikálně nevraždící řešení. Parádička se roztočí ve 22.15.

Dexter VIII

Poslední Dexterův zářez: začala finální 8. řada seriálu

Ještě než se po půlnoci o slovo přihlásí Simpsonovi, můžete spláchnout stesk i osmým dílem druhé řady seriálu Živí mrtví.

V tom dojde na dozvuky nechvalně známého nedávného „masakru u stodoly“. Vztahy mezi přeživšími po něm nemohou být horší a začíná být jasné, že Rickovi věrní budou muset opustit své útočiště na farmě a vydat se kamsi pryč. Anebo že by šlo věci ještě urovnat?

Chleba se začne lámat ve 23.25.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama