Příběh upoutávky na Experiment Kolonie

Přehrajte si všechny upoutávky na pořad Experiment Kolonie! Jen v tomhle článku se navíc dozvíte, co je v upoutávkách za muziku, proč jsme jí vybrali, a další zajímavosti.
Experiment Kolonie nápis

Máme před sebou poslední dvě epizody apoCOOLyptické reality show Experiment Kolonie.

Za dobu jejího vysílání na COOLu běžely celkem tři upoutávky (z nichž každá měla ještě různé verze podle stopáže).

 

Všechny si můžete přehrát pod tímto článkem a k té první, vám přinášíme ještě pár zajímavostí:

Když jsme vybírali muziku do zaváděcí upoutávky na tenhle katastrofickej pořad, napadla nás písnička First Of The Year (Equinox) od dubstepovýho mága, kterej si říká Skrillex. "Dal jsem tam toho Skrillexe, páč ho mám zrovna v iPodu, poslouchaj ho moje děti a šla by do něj i moje babička, kdyby tu s náma byla," říká autor spotu Filip Racek. Oficiální klip k tomuhle songu taktéž pod článkem.

 

Dubstep for People

 

On ostatně dubstep a Skrillex, jakožto čelní představitel téhle odnože taneční muziky, teď docela frčí. Tenhle kalifornský DJ a producent začínal jako zpěvák v post-hardcoreové kapele From First to Last, ale v roce 2007 se trhnul a začal coby sólo (kapr) interpret dělat trochu (dost) jinou muziku.

 

Před pár týdny dostal za svoje EP Scary Monsters and Nice Sprites dvě ceny Grammy a v červenci dorazí svý hudební kouzla a čáry předvýst do Česka na festival Rock for People.

 

Více o pořadu Experiment Kolonie najdete ZDE

 

Hudba k druhé upoutávce je: Voskovec a Werich - Hej rup (asi nemusíme představovat :))

Hudba ke třetí upoutávce je: Vera Lynn - We’ll Meet Again (Anglická zpěvačka, jejíž písně prosluly v průběhu 2. světové války).

 

Co vy na to? Chcete víc takovýchto článků?

Napište nám to do diskuse pod videy:)

Anketa

Líbí se vám Experiment Kolonie?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama