Rock for People se blíží! COOL tam bude taky.

Jeden z největších fesťáků - Rock for People v Hradci Králové přivítá 3.-6.7.v Hradci Králové spoustu hudebních hvězd a nabízí i další atrakce. Nebude na něm chybět ani Prima COOL stan.
Rock for People 2012 logo

 

Hlavními headlinery letos budou legendy rocku Faith No More a electro-punkoví The Prodigy, kteří na festivalu odehrají "celovečerní" 90 minutový set. Dále se představí dubstepový mág Skrillex, kytaroví Franz Ferdinand a The Kooks i taneční Example nebo Orbital.

 

Přehrajte si klipy pod článkem

 

Rock for People leto slaví už své 18. narozeniny! Ani tentokrát na něm samozřejmě nebudou chybět ani všechny české kapely, které něco znamenají, i další hudební překvapení, jejichž kouzlo objevíte třeba až na fesťáku.

 

Rock for People je známý tím, že kromě muziky připravuje pro návštěvníky i spoustu další zábavy - odpočinkové zóny, stánky s různými druhy jídla, i slušné hygienické zázemí.

 

Jednou z doplňkových atrakcí bude také Prima COOL stan, kde i letos najdete bar se zelenými drinky, posezení s pohodlnými sedačkami wegett, večer DJe a další program, který ještě v tuhle chvíli dolaďujeme.

 

Související články:

Foo Fighters přijedou v srpnu do Prahy

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Stáhněte si zadax nové album Letů Mimo

Stáhněte si soundtrack od Vypsané fiXy a zaplaťte, kolik chcete

Chemical Brothers posílají do kin fil Don't Think

 


Anketa

Na jaký hudební festival se letos chystáš?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama