Rozpoutané peklo udeří v neděli!

Katastrofický snímek s Piercem Brosnanem a Lindou Hamilton exploduje na COOLu od 20.00!
Pierce Brosnan a Linda Hamilton zažijí Rozpoutané peklo
Pierce Brosnan a Linda Hamilton zažijí Rozpoutané peklo
cloudfront.net

Před čtyřmi lety geolog Harry (Pierce Brosnan) prožil zdrcující sopečnou erupci, která ho navždy poznamenala osobní ztrátou.

Pronásledován minulostí je jako depresemi zmáhaná troska převelen na úpatí hory Dante's Peak, pod nímž se rozkládá stejnojmenné malebné městečko. Má se jednat o klidný úkol, při němž si Harry odpočine...
Jenže pak dojde objevu, že akutně hrozí další sopečná erupce. A místní úřady jsou natolik tupé, že mu to nechtějí věřit.

Rozpoutané peklo - upoutávka 30s

Okolí sopek patří mezi neuvěřitelně levné parcely k zabydlení... Leč když si však pak hora vyfoukne svůj díl pyroklastického mračna, ukáže se, že šetřit úplně na všem se nemusí vyplatit. Tak jako v nedělním katastrofickém trháku Rozpoutané peklo, který startuje v neděli od 20:00.

Uvidíte v něm nejen mladického Pierce Brosnana, kterému bude sekundovat Linda "Sára Connorová" Hamilton, ale především řemeslně podaný katastrofický film, s řadou fyzických efektů, které se dělaly jenom v éře před rozvojem počítačů. Jinými slovy – spousta hořících domků, tklivá úmrtí a jedinečná atmosféra drsných 90. let! :)

Rozpoutané peklo - upoutávka 15s

A jen co vybuchující sopky a plápolající městečka v Rozpoutaném pekle skončí, můžete plynule navázat dalším z premiérových dílů Dextera. Jen pro jistotu, jedeme je od 22:10.
Detonující sopky i fikaní vrahouni – na nedělní večer s COOLem se můžete spolehnout. Startujeme po osmé.
Dexter VII

Dexter je zpět: co vás čeká v nové 7. řadě?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama