Sraz všech fanoušků komiksů CRWECON 2012!

Baví vás komiksy a chcete se o nich dozvědět víc? Pak doražte tuto sobotu do pražského klubu Cross na sedmý ročník nejstarší komiksové akce u nás.
Crwecon 2012

Na programu přednášky, křty nových titulů, rozhovory s vydavateli, komiksové burzy, prodej originálních obrazů, promítání filmů a další zajímavosti. Akce se koná 2. 6. 2012 od 9:00 v klubu Cross v Praze, kousek od metra Nádraží Holešovice. Vstup je zdarma.

 

Z hostů na akci dorazí kupříkladu překladatelé Filip Škába (Garfield, Dilbert) či Richard Podaný (Calvin a Hobbes), aby promluvili o trablech s překládáním humoristických stripů.

 

Z Albatrosu přijde i Ondřej Müller, aby spolu s Petrem Litošem rozebrali současnou invazi evropských komiksů... A dojde i na fenomén jménem manga. Od současných komiksů, až po úchylky slavných hrdinů.

 

Podrobný program najdete na www.crwecon.cz

 

Jakého komiksového hrdinů máte nejradši?

Napište nám to do diskuse :)

Jim, jenž v současnosti září na divadelních prknech na Broadwayi sdělil, že žije již deset let s přítelem, jeho jméno ale nechtěl prozradit. Během děkovné řeči v roce 2010, kdy získal cenu Emmy, však vyjádřil své srdečné poděkování herci Toddu Spiewaku, s nímž byl často vídán. Jedná se však pouze o dohady.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama