Středa, Doktůrků třeba: do špitálu zavítá J.D.ho ujetý brácha

Setkání s rodinou zmrazí úsměv a tváří i protřelým cynikům – zvláště pokud jde o naše Doktůrky. Čekujte je uprostřed týdne ve 22.40 Prima COOL!
SCRUBS - velký (na výšku)

Stačí omylem vyťukané číslo a vaše rodina se hnedle rozpomene, že jste vlastně stále naživu. A samozřejmě ji nenapadne nic lepšího, než osobní setkání. Tak jako ve středečních Doktůrcích.


Jenže tentokrát nejde o ten starý vtip, v němž rodiče kamarádům vykecají všechny dětské trapasy (aspoň ne tak docela). Navrácený marný bratr naopak J.D.mu připomene, že práce ve špitále z něho udělala cynického bastarda. Jak z toho ale ven?


Ani zbytek osazenstva se přes noc nestal normální. Eliot zkouší sex po telefonu, Carla si zase načerno přivydělává jako zvěrolékařka...


Takovéhle příběhy obyčejného šílenství naordinují Doktůrci ve středu od 22.40 na COOLu.


BONUS TIP:

Abyste z přemíry smíchu nebyli příliš rozjaření, středeční díl Hvězdné brány naopak zabředne do atmosféry depresivnější než vylité pivo.


Carterová se v něm při svých pokusech dostane do paralelní reality, v níž byla existence brány prokecnuta celé Zemi. To však vedlo jen k mezinárodním konfliktům, stannému právu a všemožným dalším nechtnostem.


A Sam navíc neví, jak z téhle šlamastikové reality ven... Hopněte do toho s ní ve středu v 17.40!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama