Teorie velkého třesku je zpět!

Kdo by nemiloval seriál o čtyřech geecích a jedné blondýně? Od 11. září 2013 vysíláme na Prima COOL opět všechny díly The Big Bang Theory od první série v pravidelném čase pondělí až čtvrtek ve 21.20 (v týdnu, kdy je Liga mistrů: pondělí a čtvrtek).
Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu

Zavzpomínejte s námi na start The Big Bang Theory v Česku! Prima COOL ho vysílá prakticky od svého početí.

Jojo, zatímco v zahraničí finišovala druhá řada Teorie velkého třesku, COOL premiéroval pilotní díl Teorie velkého třesku sotva týden po startu – 7. dubna 2009.

Připomeňte si s námi to, co si pamatujete, i to, co jste třeba nevěděli!

Za šest řad odvysílaných na COOLu jste už mohli patero hlavních postav poznat ze všech úhlů. Tenhle sitcom ale není jen o Sheldonových hláškách a parádní postavě Penny. Pod jeho povrchem bublají seriózní fakta!

Teorie velkého třesku - Sheldon koloušek po-čt 15s

A nejde jen o to, že všechny jeho vědecké technobláboly skutečně kontrolují vědci a „matfyzáci“ z Caltecu…

Kde totiž předchozí generace diváků milovala Přátele, přišla Teorie velkého třesku s do té doby opomíjenými postavičkami – hráči videoher, fanoušky komiksu, ostřílenými vědci, prostě geeky a nerdy.COOLozeninový flashback:
Pět důvodů, proč Simpsonovi změnili komedii
Temné začátky dojemně děsivého Dextera
Jak Star Trek změnil svět

Protože kdo dneska něco nepaří, nekouká zálibně na komiksové filmy nebo třeba ve volném čase neštuduje Wikipedii? Teorie velkého třesku se stala seriálem nové internetové generace. Bazinga FTW!

Seriál byl prodloužen na sedmou řadu, která by měla v roce 2014 vše zakončit.

Zakončit? Ale no tak, zandejte ten kapesník, u Teorie velkého třesku se přece nepláče. Ještě stále máme celou sérii plnou poťouchlostí – a COOL u toho bude i nadále.

Podívejte se na reportáž z VIP zpráv o Jakubu Werhrenbergovi a dabování TBBT:

Style - Teorie velkého třesku

Chcete vědět víc:

  • Představitelé Leonarda a Penny, zaláskovaného páru prvních tří řad, spolu potají chodili v době natáčení první řady. Awww...
  • Mayim Bialik, představitelka Sheldonovy cosi-jako-přítelkyně Amy, hraje ve Velkém třesku doktorku neurovědy. Avšak i v reálu má z tohoto oboru doktorát a to od roku 2008. Gratulujeme!
  • Leckdo ví o nepoužitém prapůvodním kacířském pilotním dílu. V tom si roli Penny střihla brunetka, Raj s Howardem se tu ani nemihli a Sheldon nebyl asexuál! Humor působil trochu ujetě, ale zajistil dostatek přízně na vznik druhé verze, již už nejspíše znáte.
  • Málokdo však asi ví o existenci běloruského seriálu Teoretici. Tahle neautorizovaná kopie Teorie velkého třesku se vysílala na východ od nás, a protože šlo o plagiát, dočkala se jepičího života.
  • V lednu 2013 tým brazilských biologů pojmenoval nový druh orchideje Euglossa bazinga; tedy podle Sheldonovy kultovní hlášky "bazinga"!

(lol)

Teorie velkého třesku - partička sleduje v TV Howarda letícího do vesmíru

Teorie velkého třesku míří do vesmíru!

Rajesh - Kunal Nayyar - Teorie velkého třesku

Rozhovor s Rajeshem z Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku - Penny

10 nejvíc sexy žen Prima COOL


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama