Teorie velkého třesku – jízdní řád pro tento týden!

Sheldonova rýmečka i cestování časem – čtyři díly kultovního TBBT vás čekají od pondělí do čtvrtka večer po deváté.
Teorie velkého třesku - jak to, že Sheldon nesedí na svém místě?
Teorie velkého třesku - jak to, že Sheldon nesedí na svém místě?
archiv FTV Prima

Čas letí jako bláznivý a nepočká – nemějte však obavy, chcete-li si naplánovat vás televizní jídelníček, pomůžeme vám přehledem reprízovaných dílů 1. řady Teorie velkého tresku, kterých se na COOLu dočkáte tento týden.

Garantujeme "cvrnknutí si" smíchy i bez zánětu močáku!

 

 

 

"Penny, mám IQ 187. Nemyslíš, že kdyby existovala možnost udělat si polévku doma, přišel bych na ni?"Nejprve v pondělí ve 21.20 udeří Lívancová anomálie. V té se Sheldon dozví, že příbuzní Penny jsou nemocní – a s hypochondrií sobě vlastní lehne také...

Grupu tak čeká konflikt s ještě nepříjemnějším Shellym, než je obvyklé. Nejvíce si to vyžere Penny, která se stane jeho opečovávatelkou.

Teorie velkého třesku - Sheldon má rýmičku
Teorie velkého třesku - Sheldon má rýmičku
archiv FTV Prima

V Indii by to bylo snazší. Pět minut s jejím otcem, 20 koz, laptop a bylo by to.O den později, v úterý, následuje ve 21.45 (!) epizoda Jeruzalémská dualita. Tady na univerzitu dorazí patnáctiletý génius, který vytře zrak všem včetně Sheldona.

Ten se proto rozhodne, že namísto Nobelovky za fyziku získá Nobelovu cenu míru tím, že uklidní blízkovýchodní konflikt stavbou přesné kopie Jeruzaléma. Vše nakonec vyřeší ostatní kluci, když génia spárují s dívkou jeho věku...
Teorie velkého třesku - Batnádoba a chybný předpoklad Foto: wikia.nocookie.net

Teorie velkého třesku – Batnádoba a chybný předpoklad                        Foto: wikia.nocookie.net
Já vlastně nepotřebuju tým, zvládnu vás porazit sám, ale pravidla vyžadují čtyři. Dovolte mi tedy představit vám: uklízeč ze třetího, paní z kantýny, a bohužel moje španělština není natolik dobrá, takže buď její syn, nebo řezník.Ani ve středu od 21.20 se TBBT nevyhnete, dorazí dál Batnádoba a chybný předpoklad. Ten patří mezi nejlepší epizody řady – jak si možná pamatujete, hoši se v něm upíší fyzikální soutěži, ocitnou se však terorizováni Sheldonovým egem.

Vytvoří si tak vlastní tým jménem, ehm, PMS, zatímco Sheldon naverbuje hrst přistěhovalců a vydá se své spolubydlící pokořit!
Teorie velkého třesku - Zkáza mimoňoráje Foto: collectorsquest.com

Teorie velkého třesku – Zkáza mimoňoráje                                        Foto: collectorsquest.com
Jestli ještě rozhýbu prsty, budu mít práci pro prostředníček.A jízdu tohoto týdne zakončíme ve čtvrtek ve 21.20 poslední epkou Zkáza mimoňoráje. Na jeho začátku si Sheldon pořídí přesnou repliku stroje času z filmu Stroj času – náročné stěhování poněkud infantilní propriety však způsobí, že Penny zmešká svou práci a rozohní se na naše nerdy.

Leonard, snažíc se získat její uznání i vnady, se proto rozhodne ke zlomovému rozhodnutí – zbaví se všech nastřádaných sběratelských předmětů...

Ať v první či poslední řadě, Teorie velkého třesku zůstává stále svěží! Přepínejte od pondělí do čtvrtka po deváté večerní na COOL!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama