Trip z Enterprise přiletí do Prahy

Do Prahy přijede představitel hlavního inženýra ze seriálu Star Trek: Enterprise a Michaela ze Stargate: Atlantis, herec Connor Trinneer!
Star Trek: Connor Trinneer

Po loňském nadšení, které vzbudila Kate Mulgrew, kapitánka ze Star Trek: Voyager, se FAN BASE spolu s CZ Kontinuum a FKM Events rozhodli, že znovu zprostředkují fanouškům televizního sci-fi fenoménu další setkání s jejich oblíbeným hrdinou.

 

“Návštěvou Kate Mulgrew jsme si chtěli otestovat, zda budou mít fanoušci v České republice o podobné akce zájem. Ohlasy byly velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli kontaktovat dalšího herce ze seriálu Star Trek. Děláme to hlavně pro fanoušky, ale také pro další nadšence, kteří chtějí zažít něco nového,” říká PR manažerka akce Eliška Vyhnánková.

 
S americkým hercem Connorem Trinneerem, který si zahrál ve dvou populárních sci-fi seriálech Star Trek: Enterprise a Stargate: Atlantis, se můžete setkat v sobotu 22. září 2012.

 
Connor Trinneer přiletí se svou manželkou do Prahy na několik dní, aby si prohlédl město a organizátoři akce pro něj mají připravený bohatý kulturní program.

 
Samotné setkání s fanoušky se pak uskuteční v sobotu 22. září od 12 hodin ve stylovém prostředí partnera akce - v Planetáriu Praha, Královská obora 233, Praha 7.  Můžete se těšit na diskusi s Filipem Jančíkem, který propůjčil v české verzi hlas nejen Tripovi ve Star Treku, ale také Michaelovi ve Stargate, dále na moderovanou diskusi s Connorem Trinneerem, která bude okamžitě překládána do češtiny. Poté bude následovat podpisová akce a společné focení.

 

Vstupenky lze zakoupit na stránkách akce http://starsinprague.cz/connortrinneer, kde najdete i podrobné informace, včetně cen vstupného. 

 

Trinneer ztvárnil ve Star Treku postavu hlavního inženýra Charlese Tuckera III., přezdívaného Trip a v seriálu Stargate: Atlantis Wraitha Michaela. Do podvědomí fanoušků se většinou oba tyto charaktery zapsaly nějakým kuriózním prvenstvím. Trip byl ve Star Treku prvním, kdo navázal romantický vztah s Vulkáncem - druhem, který potlačuje své emoce. Zároveň byl prvním mužem v dějinách Star Treku, který otěhotněl. Ve Stargate byla jeho postava prvním Wraithem, mimozemským druhem, kterého se podařilo na krátkou dobu přeměnit na člověka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama