V gamese Sims 3 Showtime bude i Katy Perry

Společnost Electronic Arts plánuje vydat hned několik her v rámci série The Sims se speciálním herním obsahem a virtuálními předměty podle zpěvačky Katy Perry.
Katy Perry v Sims 3

První z nich bude sběratelská edice The Sims 3 Showtime, která vyjde v březnu 2012 a Katy se zapojí i do nové reklamní kampaně celé značky.

 

V nejnovějším dodatku The Sims 3 Showtime se hráč může stát slavným zpěvákem, akrobatem či kouzelníkem, nebo si přivydělávat jako DJ. Podívejte se na trailer ve videu pod článkem.

 

Edice bude také obsahovat exkluzivní plakát a obsah ke stažení v podobě speciálního zábavního podniku a předmětů s motivy Katy Perry jako módní doplňky, kytaru, účes a různé pódiové rekvizity.

 

Proč Katy?

 

A proč si The Sims Studio vybralo právě Katy? Prý proto, že je první zpěvačkou v historii, která dokázala setrvat v první desítce americké hitparády Billboard Hot 100 po 52 týdnů. Její deska Teenage Dream byla pětkrát hitem č. 1, čímž se vyrovnala pouze albu Michaela Jacksona Bad.

 

I když se Katy Perry právě rozvádí, v profesním řivotě se jí daří. Nedávno získala cenu People's Choice za roli v seriálu Jak jsem poznal vaši matku a teď má i vlastní postavu Simíka.

 

Čeho se od ní dočkáme příště?

 

Máte rádi Sims? A Katy Perry?

 

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama