V pátek se těšte na Vánoce agentů z NCIS L. A.

Výběr z pátečních dílů 4. řady Námořní vyšetřovací služby L. A. Sledovat je můžete už v pátek od 20:15 na Prima COOL.
NCIS LA modré nebe 960

NCIS L. A. si vykračuje svou 4. řadou, COOL však v pátek večer nenabídne jen jej!

Ve 20:15 nejprve startuje Námořní vyšetřovací služba: L. A. dílem jménem Zlatý standard. V něm zmizí převoz zlata určeného ke splácení dluhu Číně. Je tak třeba vyšťourat, kdo by chtěl poškodit americké obchodní zájmy skrze krádež tun zlata – a kandidátů je pěkná řádka...

Mezitím dojde i na nějaké dráma mezi charaktery. Jelikož si Eric Christian Olsen, představitel Deekse, vzal dovolenou (teda, podle děje epizody svědčí u soudu... stojícího mimo obraz), Blye bude po celou epizodu bez parťáka. Naštěstí se této role hodlá ujmout Granger – mezi oběma to však pěkně dře.

Námořní vyšetřovací služba L.A. - upoutávka 30 s

O hodinu později přichází díl druhý s názvem Volná jízda, odehrávající se uprostřed Vánoc. Část týmu se za odměnu (a šetřit vraždu) vydá na výlet na letadlovou loď plnou zábavy a oslav (a mrtvol námořníků nadopovaných kokainem) a dosyta si to tu užijí!

Druhá část zůstane na suché zemi a roupama neví, co dělat – Hetty si tak vyrazí na výlet, Eric a Nell se rozhodnou oslavit svátky v centrále NCIS. Třešničkou na dortu je skutečnost, že epizodu režíroval Jonathan Frakes alias Riker ze Star Trek: Nová generace!

Nebezpečné pády
Nebezpečné pády

Večer pak můžete zakončit "parašutistickým thrillerem" Nebezpečné pády, lépe znějícím v původním Terminal Velocity (čili cosi jako "Smrtelná rychlost pádu" nebo tak něco), v němž se Charlie Sheen zaplete s agentkou KGB Natashou Kinski, u které se zdá, že zemřela při tréninku s padádem, a poté se zase zdá, že nikoliv.

Může za to počínající závislost Charlieho Sheena na drogách, nebo je v Terminal Velocity něco více? Zjistěte od 22:15 na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama