V pondělí pobaví Grimm, Hannibal a Leonardova nevěra

V pondělí se těšte na premiérové díly Grimma a Hannibala i hustý díl Teorie velkého třesku!
Teorie velkého třesku - Leonard a Priya
Teorie velkého třesku - Leonard a Priya
oblogdamari.com

Grimm vyrazí na lov zkraje večera ve 20.15. V pondělní epizodě Chapadla chobotnice se zaplete hlouběji do problémů s tajemným wesenem kradoucím vzpomínky.

Hned úvod epizody začne pěkně zhurta – na operačním stole totiž umírá kapitán Renard! V magickém světě Grimma však nemusí zůstat ve světě umrlců napořád…

Nick, Hank a Trubel mezitím řeší, co s wesenem hladovějícím po vzpomínkách. Jelikož Nick nedávno přišel o své grimmovské schopnosti, vyšlou Trubel do ulic samotnou, a to věru nebylo moudré rozhodnutí.

Grimm II (2) - upoutávka
Grimm II (2) - upoutávka

Hodinu a fous nato, ve 21.25, pak dorazí tradiční kultovka Teorie velkého třesku. Epizoda jménem Fluktuace dobráctví ukáže eskalaci "aprílových" žertíků mezi Sheldonem a kluky.

Horká se stává i situace mezi Leonardem a Priyou. Leo se totiž rozhodne ji podvést, zápletka však nabere nečekané obrátky, když se jí o tom navíc rozhodne povyprávět...

Teorie velkého třesku - Koitus 20s

Ve 21.55 pak na pozdně večerní baštu dorazí premiérový Hannibal. Epizoda promptně naváže na finále minulého dílu příběhem o oběti vraha ze sila. Podaří se mu sice uniknout, daleko se však nedostane. Jeho tělo se ale stane klíčové pro osud stále pod zámkem zavřeného Willa Grahama.

Vyšetřovatelé ho totiž požádají o pomoc a Willovi se tak výrazně zlepší vyhlídky v jeho případném procesu. Hannibal však mezitím nespí na vavřínech...

Hannibal II (2) - upoutávka
Hannibal II (2) - upoutávka

Večer pak zakončí ve 22.50 béčkové urban fantasy Král bojovníků, v němž se padouch vlivem kouzelných artefaktů stane neomezeným rozdavačem kopanců a svět před ním může spasit jenom skupina jiných mlátiček.

Naštěstí mezi ně patří i sličná Maggie Q, o pokoukání proto bude postaráno!

Král bojovníků
Král bojovníků

 

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama