V sobotu vás smete Mexická vlna!

Tenhle příběh o mladém fotbalistovi, který se od mytí bazénů dostane až do slavného anglického klubu, vás dostane. Podíváte se do zákulisí fotbalu a v epizodních rolích uvidíte i Davida Beckhama, Zinédine Zidana nebo Milana Baroše.
Mexická vlna - Obrázek 1

Mladý Mexičan Santiago miluje fotbal. Pochází ale z chudé přistěhovalecké rodiny. V Americe čistí bazény a jen ve volných chvílích hraje fotbal.

 

Právě na hřišti si jeho potenciálu jednoho dne všimne bývalý britský fotbalista a příležitostný lovec talentů pro slavný anglický tým Newcastle United Glen Foy.

 

Santiago se tak najednou ocitá na slavném stadionu St. James' Park mezi hráči jako Milan Baroš, David Beckham nebo Zinedine Zidane. Dokáže, že do jednoho z nejprestižnějších fotbalových klubů na světě patří?

 

To, uvidíte ve strhujícím dramatu Mexická vlna. Je to nejen příběh mladého kluka, kterému se splní jeho fotbalový sen, ale i film plný atmosféry na hřišti i v zákulisí.

 

Nenechte si ho ujít v sobotu 5. ledna 2013 ve 20.00 na Prima COOL.

 

A o týden později (12.1. ve 20.00) vysíláme Mexickou vlnu 2.

Santiago v ní přestoupí do španělského Realu Madrid. Podaří se mu ukočírovat přicházející úspěch, bohatství a popularitu?

Anketa

Máte rádi fotbal?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama