VIDEO: Přednáška o COOL seriálech - 3. část

Na tiskové konferenci FTV Prima odhalila vedle dalších stanic skupiny i Prima COOL, co si pro vás na podzim přichystala. A jak jsme slíbili, připojujeme k článku o podzimní nabídce taky poslední část přednášky Silvie Šustrové na festivalu Fantazie, která prozradí o plánech Prima COOL i něco navíc.

Primu COOL zasáhne už od konce srpna fotbalová horečka v přímých přenosech Ligy mistrů UEFA. Budete je moct sledovat v jednu chvíli současně s celým fotbalovým světem fanoušků. Komu zápasy uniknou a nebo se bude chtít podívat ještě na něco víc, máme pro něj novou služnu Prima PLAY Premium. Více se o ní dočtete v průběhu srpna i u nás na webu.

 

Jedinečná fotbalová utkání doplní na konci prázdnin velkolepý postapokalyptický seriál Živí mrtví a později i docu-show Elitní komanda zblízka s moderátorem Terrym Schappertem, který je stále v aktivní službě armády USA. Atmosféru ostrých střetů a napětí uvolní premiérová sedmá řada sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, kterou vysíláme už od 2.8. a nový komediální seriál Kravaťáci.

 

Z vlastní tvorby se na Prima COOL vrací, tentokrát už třetí řadou, Těžká dřina a úspěšně pokračuje také nepřetržité vysílání nejsledovanějšího magazínu o počítačových hrách a konzolích v ČR Re-Play. Zájemce o novinky ve světě mužů se pak chystá oslovit zcela nový pánský magazín coolMEN.

 

Publiku o zákulisí naší televize povídala naše seriálová editorka Silvie "Draky" Šustrová.

 

První část přednášky se přehrajte ZDE, druhou část pak ZDE.

 

Související články:

Za Fantazií do Chotěboře

Geekové všech fiktivních zemí, spojte se

Prima COOL opět na letních festivalech

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama