Vítejte na konci třetí řady Živých mrtvých

Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod Živých mrtvých - na COOLu, v pondělí od 21:55...
Oko za oko, zub za zub!
Oko za oko, zub za zub!
amcnetworks.com

Jednou to přijít muselo – nabušená třetí řada Živých mrtvých plná potu, krve, slz, věznice, zombies a příběhu konfliktu dvou městeček nadešla svému konci.

V pondělím díle Vítejte v katakombách se tak definitivně vybarví Guvernérova pomsta Rickově skupině přeživších...

Vše začíná, když Guvernér mučí Miltona. Těžce ho pobodá a zanechá ho umírajícího v uzamčené místnosti spolu se spoutanou Andreou. Ve světě zombies si dovedete představit, jak to celé bude pokračovat.

Následně se Guvernér vydá znovu a definitivně zaútočit na Rickovo vězení. Jeho skvadra pronikne hluboko dovnitř žaláře, pak se však ocitne v pasti, a navzdory Guvernérovu rozkazu se útočníci vydají na úprk – a Guvernér to nevezme zrovna nejlépe.

Jak to celé dopadne, sledujte sami v pondělí. Za Velkou louží už běží 4. řada seriálu, dá-li tak Velké špagetové monstrum, nebude Vítejte v katakombách zdaleka poslední návštěvou neutěšené reality Živých mrtvých!

Živí mrtví - komiks

Živí mrtví: poznejte komiksovou předlohu

Fanouškovská teorie: Živí mrtví by byli hotoví po roce

 

Na internetu se v poslední době rozvířila další teorie diváků, která se na svět zombie apokalypsy podívala střízlivým okem. Protože je rozverně vtipná, vypichujeme pro vaše potěšení její klíčové body.
1)    Populace USA činí zhruba 300 milionů lidí.
2)    Řekněme, že 99 % z nich se stane Chodci a zůstanou jen 3 miliony přeživších.
3)    Dejme tomu, že skupinky přeživších jsou běžný jev. Řeč hrubých čísel indikuje, že v Americe zůstane 150 tisíc skupin po dvaceti lidech.
4)    Každá skupina musí bojovat o přežití - střelbě od boku (do hlavy), a dejme tomu, že každý člen musí měsíčně zabít 10 Chodců.
5)    To dává na každou skupinu 2400 zabitých Chodců ročně.
6)    Po jediném roce nám však kalkulačka dává dohromady 360 milionů zabitých Chodců na všechny členy skupinek přeživších.
7)    Leč, jak už zaznělo, to je více než celá původní populace USA. Takže proč jsou ulice stále plné zombivců?Živí mrtví USA Foto: buzzfed.com

Živí mrtví v USA                                                                                                   Foto: buzzfed.com

 

(lol)

Průvod zombíků v seriálu Živí mrtví

Živí mrtví od A až po Zombies

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama