Vše, co jste chtěli vědět o Colinu Farrellovi...

... ale báli jste se googlovat. Rockovou hvězdu mezi herci jste viděli v pátek ve 22.15 na Prima COOL v jejím hollywoodském debutu Telefonní budka. Připomeňte si, proč má Colin bouřlivou pověst!
Colin Farrell ve filmu Telefonní budka
Colin Farrell ve filmu Telefonní budka
archiv Prima COOL

Úspěšný leč povrchní manažer Stuart Shepard nadšeně kráčí vstříc známé telefonní budce, odkud pravidelně volá své milence. Tentokrát ho však překvapí příchozí hovor.

Jeho zvědavost je silnější a Stuart sluchátko zvedne – jenom aby se dozvěděl, že nesmí zavěsit, jelikož je na mušce odstřelovače, který navíc o Stuartově temném životě ví více než kdokoliv jiný...

Netradiční a echt minimalistické leč přesto arcinapínavé drama Telefonní budka režiséra Joela Schumachera je tu s námi už jedenáct let a krom solidních filmových kvalit (85 % na ČSFD mluví samo za sebe) proslavilo i irského hřebce Colina Farrella. Ten se díky Telefonní budce dostal do Hollywoodu a v dalších měsících i letech zaperlil s filmy od S.W.A.T. po V Bruggách.

Farrell se však stejně často jako na plátně objevoval i v bulvárních plátcích.

1) Jenom o rok dříve si Colin zakusil protidrogovou kliniku, která ho měla zbavit touhy po lehkých drogách. Jejich užívání si přitom i v letech poté pochvaloval: "Dodalo mi to energii a utvořilo charakter, což mi bezpochyby prospívalo."

2) Colin rovněž platil za ustavičného kuřáka, anglicky označovaného jako chain smoker. Traduje se, že během natáčení Telefonní budky sfoukl až šest krabiček denně. Tvrdil však, že mu stačilo jenom 40 cigaret. V roce 2011 s klukovinou údajně přestal, od té doby ho však bulvár několikrát nachytal se žvárem v ruce.

Colin Farrell
Colin Farrell
gfxwallpapers.com

3) V roce 2006 si prošel únikem své sex tape čili nahrávky, na níž je v intimním aktu se svou přítelkyní, modelkou Playboye Nicole Narain. Tři roky starou nahrávku zveřejnila ona sama a dočkala se tak od Farrella i žaloby.

4) Užíval si nadstandardního vztahu se stárnoucí herečkou Elizabeth Taylor, mimo jiné známou z filmu Kleopatra. A tím nutně nemyslíme to, co si zřejmě myslíte – spíše máme na mysli jeho inspiraci jejím životem, jestli víte, co tím myslíme. Colin se ostatně jako jeden z mála lidí mimo její rodinu účastnil jejího pohřbu.

5) Jinak se však Farrell zhlédl v hereckém stylu Al Pacina, což není překvapivé, protože oba mají pověst tak trochu magorů.

6) S čímž souvisí i skutečnost, že se Farrell navzdory svému nespornému talentu rozhodně nebrání odvážným scénám. V romantickém dramatu Tři do páru (2004) měl ostatně natolik ujeté nahé okamžiky, že musely být vystřiženy z filmu, protože diváky příliš rozptylovaly. Nakonec se samozřejmě dostaly na internet – googlujte však už sami.

Colin Farrell
Colin Farrell
Business-Factory

7) Od dvanácti let trpí chronickou nespavostí. Taktéž se bojí létání letadlem, tzv. aerofobií.

8) Má tři tetování. Na jednom prstu má jméno "Millie", přezdívku jeho exmanželky, na dalším nápis "Carpe Diem". Na levém předloktí pak má černý kříž.

9) Zamlada vůbec neuvažoval o herecké kariéře – naopak se chtěl věnovat profesionálnímu hraní fotbalu. Nakonec vše změnil Colinův bratr, který za něj zaplatil herecký kurz.

10) Nesnáší sledování filmů, v nichž hraje. Prý je z nich nervózní a snaží se jim vyhnout, jak jen to jde...

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama