Vycvičte si roztodivné příšerky a pojďte do boje!

Jestli už máte dost spojování tří diamantů dohromady a jiných podobných her, pak vyzkoušejte tuhle hru!
Summoners War Sky Arena - Touch To Start
Summoners War Sky Arena - Touch To Start
T-Mobile

Summoners War: Sky Arena je jednoduchá hra v rámci které vylepšujete svá roztomilá i přísná monstra tak, abyste s nimi mohli zaútočit proti ostatním živým hráčům nebo v rámci připravených misí.

Každý váš bojovník má odlišný vzhled a různé vlastnosti. Hra je opravdu unikátní v tom, že v ní najdete více jak 400 různých monster.

Hra ale není o samotných monstrech, máte ještě základnu ležící vysoko v oblacích.

V té máte řadu budov z čehož některé slouží jako ochrana před protivníky a jiné k vyvolávání například k vylepšování příšerek. Spoustu zábavy si tak určitě najdete i ve zlepšování vašeho útočiště. Teď už ale jdeme do boje!

Summoners War Sky Arena - Summonhenge
Summoners War Sky Arena - Summonhenge
T-Mobile

V rámci strategie máte na výběr mezi běžnými misemi, kde musíte zničit několik vln nepřátel ovládaných počítačem. Daleko zajímavější však je, pokud svoji skupinu pečlivě připravených příšerek vezmete a postavíte v boji proti jinému živému hráči. Teprve pak se ukáže, kdo byl lépe připraven.  

Nebojte se, samotná bitva je jednoduchá a nevyžaduje ani rychlé prsty ani přehnané strategické cítění. Pokud by se vám ale nechtělo do bitvy, pak se můžete přidat k některému z herních klanů, což vám bude přinášet řadu drobných výhod.

Summoners War je zkrátka bezvadná gamesa, což potvrzují desítky milionů stažení po celém světě. Hra vás bude bavit ať již pohodovou atmosférou, tak i perfektní grafikou a efekty, které se u mobilních her zase tak často nevidí.

Summoners War Sky Arena - LV.1 Fairy
Summoners War Sky Arena - LV.1 Fairy
T-Mobile

 

Summoners War Sky Arena
Jednouchá akční hra

Platformy: Android, iOS
Cena:
Zdarma
Odkaz:
Android, iOS

                                                                                                                     Komerční prezentace

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama