Záblesk budoucnosti ve čtvrtek přitvrdí!

Příprava na finále začíná ve čtvrtek ve 20.15 na Prima COOL!
Záblesk budoucnosti
Záblesk budoucnosti

Záblesk budoucnosti rázně kráčí do finiše a čtvrteční třináctá epizoda tak ve 20.15 zase trochu přifoukne napětí.

Prim hraje Markův výslech Lloyda Simcoe, který může znát identitu D. Gibbonse, klíčové osoby ve vyšetřování toho, proč celý svět postihl záblesk budoucnosti. Na konci jeho informace tým zavedou až k přípravě mise do nebezpečného Somálska, kde se před lety odehrál experiment, jenž ke globálnímu výpadku nakonec vedl!

Zapotí se i Demetri, jehož přítelkyně vede souboj s osudem. Demetri totiž svůj záblesk neměl – zdá se, že za pár týdnů bude po smrti. Zápletka minulých dílů mu dala naději, že se ze schůzky se zubatou vyvleče, nový díl mu však srazí hřebínek.

Velkým hrdinou epizody je i Aaron, kterému byla unesena dcera. Namísto přilnutí k láhvi se však taťulda pochlapí a vydá se ji zachránit – a po cestě bude pořádně horko jemu i jeho protivníkům...

Záblesk budoucnosti 8.8.2013 - upoutávka 20s

To není vše ze čtvrtečního programu – pár hodin před Zábleskem budoucnosti si ve 12.20 můžete připomenout začátek poslední 4. řady Star Trek Enterprise, v němž mimozemští nacisté obsadí Ameriku (fakžejo!).

V 17.40 zase epizoda Ztracených osvěží pozadí příběhu Kate.

Naopak po Zábleskovém momentu si ve 21.20 můžete pustit 8 díl Teorie velkého třesku, jeden z prvních, který rozkresluje nemluvku Raje.

A ve 21.50 se zase zalesknou svaly Michaela Dudikoffa v akční mlátičce Pohyblivý terč!

S COOLem si na své kopyto přijde doslova každý!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama