Závod Škody Fabia s tryskovým mužem v pátečním Top Gearu!

Tento pátek ve 20:15 si na COOLu slavný motoristický magazín Top Gear opravdu nenechte ujít! Fabie S2000 totiž změří síly s tryskovým mužem – Yvesem Rossym. Za volantem bude okřídlenému šípu na čtyřech kolech vládnout slavný Toni Gardemeister.
Top Gerar XVIII (5) - Obrázek 5

Začátek pátého dílu premiérové 18. série magazínu Top Gear bude inspirován přáním diváka. Slavná trojice moderátorů jeho tužbu splní – jak jinak – s vtipem sobě vlastním. Škodu Fabii S2000 postaví proti rakeťákovi s tryskovým pohonem jménem Yves Rossy.

 

Ponese na zádech křídlo se čtyřmi tryskovými motory. Za volant Škody usedne jezdec rallye Toni Gardemeister. Závod proběhne na třináctikilometrové trati, kterou bude Yvese kopírovat ve výšce 2,4 km. Závod to bude napínavý do poslední chvíle, a jak už jsme si v Top Gearu zvykli, uchvátí nás také jedinečné záběry ze země i ze vzduchu.

 
Na diváky v pátek 2. 11. od 20.15 ale čekají i další nápadité reportáže. Jeremy například porovná Maserati Gran Turismo MC Strádale a Mercedes C63 AMG Black a poté s Jamesem představí historii automobilky Saab. Hostem bude britský herec Matt Smith, známý ze seriálu Doctor Who, za který byl v roce 2011nominován na cenu BAFTA (British Academy Television Awards).

 

Více o Top Geru čtěte ZDE

Anketa

Máte rádi Top Gear?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama