Živý soundtrack v Praze

Chcete slyšet naživo hudbu z hollywoodských trháků jako Avatar, Harry Potter, Star Trek nebo Piráti z Karibiku?
Concert for help
Concert for help
Internet

Skladby z kultovních sci-fi a fantasy filmů v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu, Pražského filharmonického sboru a sopranistky Yvetty Tannenberger pod vedením britského dirigenta Nica Rainea můžete vidět a hlavně slyšet 21. listopadu od 19:30 v pražském Rudolfinu.

Dvouhodinový koncert bude složený ze skladeb z těchto filmů: A.I. Umělá inteligence - (John Williams), Alenka v říši divů (Danny Elfman), Avatar (James Horner), Barbar Conan (Basil Poledouris), Batman začíná (J. N. Howard/H. Zimmer), Cloverfield (Michael Giacchino), Čokoláda (Rachel Portman), Harry Potter a Relikvie smrti (Alexandre Desplat), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (John Williams), Hledání Země-Nezemě (Jan A.P. Kaczmarek), Kdysi dávno (John Barry), Piráti z Karibiku (Klaus Badelt), Seznamte se, Joe Black (Thomas Newman), Star Trek (Michael Giacchino), Star Trek: The Motion Picture (Jerry Goldsmith), Válka světů (John Williams), Vévodkyně (Rachel Portman).

Mezi hosty budou i držitelé Oscara - skladatelé Rachel Portman (Čokoláda, Vévodyně, Pravidla moštárny), a Jan A. P. Kaczmarek (Hledání Země-Nezemě, Karamazovi).

Concert for Help je benefiční kulturní akcí, jejíž výtěžek bude ve spolupráci s Ligou proti rakovině věnován vybranému českému vědeckému zařízení, zabývajícímu se vývojem léku proti rakovině. Více na concert.forhelp.cz

A o den dříve proběhne akce Film for Help, kde se bude promíta šest legendárních sci-fi filmů Stevena Spilberga. Další info zde.

V jakém filmu je podle vás nejlepší muzika. Který soundtrack je váš nejoblíbenější? Napište nám o tom do diskuse.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama