Sobotní RE-PLAY se připlíží ze stínů

Na programu budou tiší zabijáci, androidi a nejen to.
RE-PLAY 2017 (12) - upoutávka

Stealth hry tvoří nezanedbatelný herní žánr, kterému se sobotní Re-Play bude věnovat opravdu do hloubky. V hlavním tématu se proto budete moci doslova ponořit do stínů a vychutnat si atmosféru tichého a promyšleného postupu. Chybět pochopitelně nemůže připomenutí největších pecek žánru, jako jsou Thief, Hitman, Metal Gear a mnohé další.

A aby toho nebylo málo, tak na hlavní téma naváže ještě tematická recenze. Ta se bude věnovat fantasy hře Styx: Shards of Darkness, ve které je oním tichým zabijákem, poněkud netypicky, goblin. Pokud vás zajímá, jak se tento kousek povedl a co nového přináší, tak tuto sobotu se to dozvíte.

Tento Re-Play však nebude jen o plížení, neboť hned v další recenzi vám bude naservírována pořádná rubačka z postapokalyptického prostředí. Hra Nier: Automata však přináší mnohem víc než jen bitvu mezi androidy a roboty v atraktivním prostředí. O co konkrétně se jedná, to vám Re-Play pochopitelně taktéž prozradí.

Poslední recenze na hru The Keep je pak syntézou předešlých prvků. Toto české dungeon RPG totiž přináší jak zajímavé souboje, tak průchod temným fantasy prostředím. Jak se to celé hraje a na co konkrétně se můžete těšit, vám v sobotu taktéž nezůstane utajeno.

No a soutěž pro změnu potěší milovníky sci-fi, i když nejen je. Hrát se totiž bude o sběratelskou edici hry Mass Effect Andromeda, která obsahuje i dálkově ovládané autíčko Nomad ND1.

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
Bioware

Takže v sobotu rozhodně neodcházejte do temných kobek. Raději v 11.20 sledujte Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama