Sobotní RE-PLAY vás vezme na galavečer Cen hráčů

V sobotu ale rozhodně nezůstane jen u vyhlašování vítězů.
RE-PLAY 2017 (9) - upoutávka

Další povedený ročník ankety Ceny hráčů je za námi, a proto vám Re-Play přinese tuto sobotu podrobnou reportáž. Dozvíte se, které hry vyhrály v jednotlivých kategoriích, ale taktéž nebudou chybět ani nějaké ty novinky a postřehy ze zákulisí.

Čeká vás toho ale mnohem víc. Re-Play vám kupříkladu přinese dojmy z nové herní konzole Nintendo Switch. Dozvíte se nejen to, v čem je speciální, ale i co si na ní můžete zahrát. Třeba adventuru The Legend of Zelda: Breath of Wild nebo akční hru Splatoon 2.

A u dojmů ještě zůstane. Ty další totiž budou ze hry Sniper Ghost Warrior 3. Re-Play vám prozradí, co tato hra obnáší, jak se hraje a co přináší nového. Milovníci stealth akce v otevřeném světě se rozhodně mají na co těšit.

No a chybět nebude ani jedna pořádná recenze. Ta sobotní bude konkrétně na konzolovou real time strategii Halo Wars 2. Přijde vám toto spojení zvláštní? Re-Play vám předvede, jak to funguje a na co se můžete těšit.

Tato sobota bude nadupaná, ale chybět pochopitelně nemůže soutěž. Tentokrát se bude hrát o WiFi router Netgear Nighthawk X10.

Netgear Nighthawk X10
Netgear Nighthawk X10
Netgear

Neplánujte si proto na sobotu žádné akce, protože v 11:20 vám Re-Play přinese akce dostatek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama