11. série Teorie velkého třesku se blíží! Bude poslední?

Co je nového u Sheldona a spol.?
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

Desátá série Teorie velkého třesku momentálně běží v Americe a letos se jí dočkáte i na COOLu. Všichni se tak začínají ptát po jedenácté, která v tuhle chvíli pořád není stoprocentně jistá. Jak přesně to s ní vypadá? Nebojte se, podpis nových smluv je vyloženě na spadnutí. A v tuhle chvíli o něm víme dva zásadní detaily.

Zaprvé se jedenáctá série řeší zároveň s dvanáctou, takže mají herci v poště rovnou dvouleté kontrakty. Stanice CBS prostě nechtěla vyjednat jediný rok a pak se vrátit zpátky ke stolu, pokud tedy všichni podepíší, bude se znovu rokovat až o třinácté sérii.

No a co detail číslo dvě? Tím je povýšení Simona Helberga (Howard) a Kunala Nayyara (Raj) na finanční úroveň Jima Parsonse (Sheldon), Johnnyho Galeckiho (Leonard) a Kaley Cuoco (Penny). Zatímco doteď brali Parsons, Galecki a Cuoco 1 milión dolarů za díl a Helberg s Nayyarem si „museli vystačit“ se 750 tisíci, odteď budou všichni brát stejnou (zatím přísně utajovanou) částku.

Jak jsou na tom Melissa Rauch (Bernadette) a Mayim Bialik (Amy)? Jelikož nepatří k původnímu obsazení a dosud braly 175 tisíc dolarů za epizodu, budou jejich nové výplaty výrazně menší. Důležité ale je, že by se měly stejně jako hlavní pětice hrdinů vrátit, velké změny v obsazení tedy zatím nehrozí.

Jakmile bude jedenáctá (a tudíž i dvanáctá) série potvrzena, dáme vám na COOLu vědět. Nové díly totiž vyhlížíme stejně napjatě jako vy a samozřejmě doufáme, že budou co nejzábavnější!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama