Závisláci se dočkali! Facebook bude fungovat i offline

Vývojáři dělají všechno pro to, abyste už nikdy neztratili kontrolu
Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg

Masová popularita sociální sítě Facebook je zdrojem nevídaných výkonů programátorů, kteří se snaží neustále vylepšovat poskytované služby, a to bez ohledu na rychlost a dostupnost internetového připojení. Určitě jste si už všimli, že lze příspěvky přidávat i v offline režimu, nově by však měly přijít i offline komentáře a hlavně zásadní inovace ve výpisu nových aktualizací.

Za tímto účelem si zaměstnanci Facebooku „užívají“ každé úterý tzv. 2G den, kdy si po příchodu do práce mohou na své pracovní stanici nasimulovat pomalé připojení k internetu, se kterým stále musí vystačit velké procento uživatelů. I díky tomu jsou programátoři motivováni k tomu, aby facebookové aplikace na všech zařízeních fungovaly rychleji a progresivněji.

Příspěvky jsou tedy načítány postupně, v případě čekání na aktualizaci ale bude možné procházet starší posty a do budoucna je možné počítat s tím, že aplikace předsune ty zprávy, které dosud uživatel neviděl. Tak teď už jen vyřešit to, aby se s 2G připojením načetlo alespoň něco a cesta metram (lodí, vlakem či letadlem), nebyla jen o rotujícím „loading“ kolečku…

 

Je Facebook zlo?

Facebook ničí lidské zdraví. Lékaři popsali, v čem je jeho největší riziko

 

Mark Zuckerberg

FOTO: Mark Zuckerberg daruje skoro všechny akcie Facebooku na charitu! Zešílel?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama