Finále 7. řady Teorie velkého třesku je tu!

Poslední tři díly rozbijí reálie seriálu na částečky! Zjistěte, co mokantního se stane, od pondělí do středy ve 21:20 na COOLu!
To jim to ale sluší, co? :)
To jim to ale sluší, co? :)

Všechno dobré jednou končí, a tento týden si to budete moct připomenout s premiérovými díly 7. řady TBBT.

Stihneme sic jen tři z nich, budiž nám to však vynahrazeno skutečností, že epizody pocházejí čerstvě teprve z května tohoto roku!

V pondělí ve 21:20 startujeme smutnou epizodou Rozjímání s Protonem. Navzdory tomu, že díl popisuje maraton sledování všech šesti dílů Hvězdných válek, v něm dojde na úmrtí!

Sheldon stále prožívá krizi ze smrti své teorie superstrun, když v tom se dozví, že zemřel i jeho dětský hrdina Profesor Proton neboli Dr. Arthur Jeffries.

Jak už to však v seriálech chodí, i z této zkušenosti bude vydolováno nějaké to moudro. Zvláště uvážíme-li, že ve Hvězdných válkách, u nichž Sheldon usne, také figurují mrtví a přesto mentorující mistři Jedi...

Pamatujte, zbývá T -2 dny do konce!

Teorie velkého třesku (VII) - Profesor Proton

V úterý ve 21:20 navážeme předposledním dílem jménem Gorilí exces, tentokrát zaměřeným na Penny. Tu totiž spolu s Wilem Wheatonem vyhodili z natáčení jejího opus magnum jménem Serial Ape-ist 2: Monkey See, Monkey Kill.

Zatímco Wheaton dostane alespoň nabídku zahrát si v podobné perle Sharknado 2 (!), Penny vyhazov donutí seriózně zauvažovat o její budoucnosti. A učinit proto závažné a smrtelně trvalé (alespoň se to říká) rozhodnutí v jejím vztahu s Leonardem...

Teorie velkého třesku (VII) - Penny ve sprše

A konečně na středu si nakupte pořádné balení kapesníků, od 21:20 totiž 7. řada dojde vrcholu epizodou Porušení statu quo.

Jak napovídá její název, šokantních změn dozná prakticky každý aspekt většiny postav – počínaje jistým oznámením Leonarda a Penny, přes zprávu o sexu Raje a Emily, až po jeden nečekaný požár.

A ponejvíce děsivé bude Sheldonovo zamýšlení opustit univerzitu a přestěhovat se k Amy!

Teorie velkého třesku (VII) - Sheldon a Amy na rande

Jako každý týden platí, že po půlnoci můžete dané epizody nakoukávat v původním znění. Vzhledem k brutálním proměnám jistě rovněž oceníte, že od čtvrtka si na COOLu ve stejném čase budete moct TBBT připomenout pěkně restartovaně od 1. řady.

A jak se to má s řadou osmou? Inu, budeme si na ní muset nějaký čas posečkat – leč vzhledem k tomu, že se v zámoří plánuje minimálně několik dalších sezón, bude čekaní jistě sázkou na jistotu!

(lol)

Penny nově dabuje Radka Přibyslavská

Změny dabingu: proč má Penny jiný hlas?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama