Jízdní řád TBBT: Penny zjistí, že je vdaná!

Nové díly Teorie velkého třesku dále frčí na Prima COOL! I tento týden si můžete dopřát čtveřici epizod, obvykle začínajících ve 21:20.
Teorie velkého třesku - Penny
Teorie velkého třesku - Penny

V pondělním díle Ozvěny romance dojde na chyby. Nejprve Sheldonovu vědeckou, a pak i Leonardovu vztahovou.

Sheldon totiž objeví způsob, jak syntetizovat nový supertěžký prvek tak, aby byl zároveň stabilní! Hurá! Revoluční idea, kterou by navždy proměnil lidstvo, se však rychle ukáže být lichou – Sheldon totiž při výpočtu udělal chybu!

Co by většina z nás vzala normálně, na něj bude mít devastující efekt!

Howard mezitím skládá pro Bernadette píseň. A jelikož každý dobrý čin má za následek jeden špatný, Howardovo nadšení trkne Penny do čela. A ta začne přemýšlet, kdy něco podobného naposledy udělal Leonard.

O den později v úterý od 21:20 následujeme epizodou Výměna Protonů, v němž dojde na soupeření Leonarda a Sheldona o to, kdo má lepšího kamaráda-vědce. Zatímco Leonard si pro sebe urval jistého "profesora Protona", Sheldon vytáhne silnější kalibr, slavného popularizátora Billa Nye.

Čili ano, celý díl je vlastně reklamou na skutečné vědátory propagující vědu. Body za to!

Teorie velkého třesku (VII) - Profesor Proton

Howard se mezitím po celý díl posmívá Rajovi, že jako starý mládenec tráví večery s přítelkyněmi zbytku svých kamarádů. A našeho indického citliváka to samozřejmě rozhodí.

Ani ve středu si nedáte od Teorie velkého třesku pokoj! V díle Simulace svědění mozku. Tentokrát jsou tématem hříchy mládí – zatímco Penny potká bývalou přítelkyni Raje, dojde také na šokující zjištění, že Sheldon před sedmi lety zapomněl vrátit vypůjčené DVD.

Vypůjčené DVD! Whow, to znamená, že jej pořídil ještě v době, kdy existovaly videopůjčovny! Neuvěřitelné. A Sheldon narazí rovněž na neuvěřitelné trable při snaze DVD konečně vrátit a zbavit se tíhy viny. Půjčovna totiž dávno neexistuje a její majitel je po smrti...

http://www.edna.cz/runtime/cache/images/full/series/big-bang-theory/The-Big-Bang-Theory-Episode-7.08-The-Itchy-Brain-Simulation-Promotional-Photos-2-595-slogo-617fe2a7fddc9aabb5da86a0af9a6ae2.jpg

A konečně ve čtvrtek parádní premiérovou přehlídku uzavřeme epizodou Anulace na Den díkůvzdání. Samozřejmě tradičně ve 21:20 na COOLu.

Díl byl vydán k příležitosti amerického svátku Dne díkuvzdání, a právě díkovzdáníovská večeře se jako červená nit táhne celou jeho stopáží. Na jednu stranu tak budeme svědky krásné večeře u Wolowitzových doma, no a pak Penny zjistí, že se před lety vlastně vdala...

Jak to dopadne, zjišťujte už sami!

Premiérová Teorie velkého třesku detonuje na COOLu po deváté od pondělí do čtvrtka!

Teorie velkého třesku (VII) - Penny ve sprše

(lol)

David Saltzberg - napravo

Muž, který učí Sheldona správně mluvit o vědě

Hlavní hrdinové Teorie velkého třesku

Už dnes! Nová řada Teorie velkého třesku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama