Jízdní řád TBBT: sbalí kluci Summer Glau?

Zjistěte dopředu, kdy vysíláme váš oblíbený díl Teorie velkého třesku!
Teorie velkého třesku - Howard a Summer Glau
Teorie velkého třesku - Howard a Summer Glau
archiv Prima COOL

Teorie velkého třesku si vykračuje druhou sezonou. První na řadě je samozřejmě pondělí, kdy od 21:20 přepínejte na díl Finanční alternativy. Prim v něm hrají Penny a její finanční trable – nejprve se zdá, že bude vše vyřešeno půjčkou od Sheldona, ale pak se situace zamotá.

Penny totiž dluží peníze i její bývalý přítel – a Leonard se s vidinou koitu rozhodne, že z něho balík vymlátí…

Úterý pokračuje epizodou Mateřská kapacita. Ano, do seriálu dorazí Leonardova ujetá maminka, která nenávidí lidstvo a skvěle si notuje se Sheldonem.

Zdeprimovaný Leonard tak vyrazí hledat útěchu k Penny, dojde však zjištění, že rozebírat se svou potenciální přítelkyní svůj vztah k matce není úplně strategické rozhodnutí. Jedeme od 21:20.

Teorie velkého třesku II - Mateřská kapacita (The Maternal Capacitance)
Teorie velkého třesku II - Mateřská kapacita (The Maternal Capacitance)
archiv FTV Prima

Do středice všeho dobrého zasáhne TBBT dílem Polštářové stigma. Samo, že ve 21:20. Penny v něm znečistí Sheldonovo místečko pomocí paintballové pistole – a následuje frenetické hledání správné čistírny.

Kdo tentokrát zaskóruje, je Howard, jenž se spustí s Leslie Winkle. Rychle však dojde k zjištění, že je pro ni pouze hračkou – vůbec mu to však nevadí.

Čtvrteční díl nabídne Setkání s Terminátorem čili díl, který se skoro celý odehrává ve vlaku. Kluci v něm ovšem objeví herečku Summer Glau, kterou můžete znát z Terminátora: Příběhu Sáry Connorové.

Promptně se rozhodnou, že ji sbalí. Můžete však už nyní tušit, jak to dopadne. Chcete-li se přesvědčit, přepínejte ve 21:20.

Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu

Nejsledovanější díly Teorie velkého třesku

Všechno dobré jednou končí, a platí to i pro tento týden Teorie velkého třesku. Jako obvykle platí, že kdo aktuální epizodu nestihne, může si po půlnoci doplnit reprízu v původním znění! Od 00:45 na Prima COOL...

(lol)

Teorie velkého třesku - Sheldon koloušek po-čt 15s

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama