Doteky osudu: novinka od autora Hrdinů

Od 23. prosince můžete každé pondělí ve 21:45 přepínat na příběh Kiefera Sutherlanda a jeho čarovného syna.
Doteky osudu
Doteky osudu
archiv Prima COOL

Život Martina Bohma (Kiefer Sutherland) stojí za starou bačkoru. Co jeho žena zemřela, stará se někdejší novinář sám o svého jedenáctiletého autistického syna Jakea (David Mazouz).

To celé za situace, kdy nemluvka Jake pravidelně utíká ze své drahé školy a lozí na telefonní stožáry. Zdá se, že žije zcela mimo náš svět, uvnitř své hlasy, pouze si čmárajíc sérii čísel všude kolem sebe. Pak se ovšem všechno změní…

Ukáže se totiž, že Jakeova čísla v sobě nesou skrytý význam. Mohou spojovat a zachraňovat lidi, a dokonce i předpovědět budoucnost. A otec i syn se tak dostanou do víru událostí, který je navždy změní.

Dnes odešleme přes 300 miliard e-mailů a devět miliard SMS zpráv, a stejně se budeme cítit osamělí.

Seriál Doteky osudu (Touch) přichází z produkce scénáristy Tima Kringa, který se proslavil jiným podobným dílkem – seriálem Hrdinové!

Doteky osudu - upoutávka II 30s

A je-li vám jeho předešlý majstštyk blízký, najdete se i v Touch. I zde se totiž vypráví vícero linií lidí po celém světě, kteří spolu nějak souvisejí – a Jake je k tomu všemu klíč.

Po fenomenálním pilotním díle se Touch sice nevyhnou některé nešvary, které sdíleli i Hrdinové, přesto jsou dvě řady (seriál byl již ukončen) rozumně zakončeny, a nechybí jim odhalování více nadaných dětí ani tajemných organizací, které se po nich sápou...

Doteky osudu - upoutávka I 30s

A to celé v doprovodu filmových hvězd, počínaje Kieferem "Jak Bauer" Sutherlandem, Danny "Predátor 2" Gloverem nebo Mariou "Dějiny násilí" Bello.

Touch si i přes rozporuplné reakce na jeho pozdější díly na ČSFD vysloužil solidní hodnocení 76% - a na Prima COOL ho můžete sledovat každé pondělí ve 21:55.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama