Přehrajte si na PrimaPLAY horor Satanův měsíc!

Charisma Carpenter je díky seriálům Buffy, přemožitelka upírů a Angel zvyklá na útoky upírů, démonů, čarodějnic, vlkodlaků a nejrůznějších příšer. Jak ale obstojí proti samotnému ďáblovi? To se dozvíte ve snímku Satanův měsíc. Celý film si můžete zdarma pouštět na PrimaPLAY.cz až do 4. listopadu.
Satanův měsíc

Sourozenci Heather a Cole mají štěstí v neštěstí, jako malí ve zdraví vyvázli z masakru, který se odehrál v jejich rodném městečku a který měl podle všeho na svědomí sám ďábel.

O dvacet let později se rozhodnou, že se mu prostě musí pomstít. Vydávají se tak na nebezpečnou cestu plnou nástrah, při které hrozí, že z ní nevyváznou živí. Do karet jim hraje alespoň to, že má Heather jisté paranormální schopnosti, díky kterým je schopná vycítit přicházející pohromy.

Jak tenhle souboj s ďáblem dopadne?

Celý film si přehrajte zde:

Satanův měsíc

 

Není to sice žádná hitparáda, ale tenhle snímek určitě potěší všechny pořádné nadšence mysteriózních hororů. Někteří si z toho vezmou příklad, jak film vypadat nemá, jiní se u některých (ne)povedených scén pobaví a někdo z vás, se u toho možná bude i bát. Na své si přijdou i fandové Buffy a Angela, protože na Cordelii si určitě všichni moc dobře vzpomínají. A není nad to vidět svojí oblíbenou seriálovou herečku v béčkovém hororu.

Navíc tohle nechutné podzimní počasí vyloženě vyzívá ke sledování hororu.

Pár důvodů, proč tenhle snímek nevynechat:

  • seriálová Charisma Carpenter v hlavní roli (Buffy, přemožitelka upírů, Angel)
  • atmosféra jako ušitá pro podzimní večer
  • šílený Jeffrey Combs ve vedlejší roli (Přízraky, Re-Animátor, Parasomnie)

 Klára Růžičková

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama