TOP GEAR LIVE bude poprvé i v České republice!

Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a Stig přijíždějí poprvé do České republiky se svojí live show, kterou představí v pražské O2 Aréně 28. června od 15.00 a 19.30. Těšte se na velkolepé představení, které mezi automobilovými show v arénách nemá obdoby.
Top Gear live 960
Top Gear live 960
topgearlive.cz

Největší automobilové představení na světě přijíždí do České republiky v červnu. Oblíbený program BBC TV bude přetvořen do pekelné show plné hořících aut, zkušebních jízd a kaskadérských kousků v téhle velkolepé podívané v O2 Aréně.

Tato show vzala nejznámější světové arény útokem a diváky přinutila napětím pořádně zatajit dech. Top Gear Live se představila ve vyprodaných halách čtyř kontinentů a publikum vždy ohromila nejmodernější pyrotechnikou a akčími scénami. Top Gear Live dostává automobilovou podívanou na novou úroveň.

Top Gear Live Czech Republic
Vstupenky k dostání
ve sběrnách Sazky a na www.sazkaticket.cz
v ceně 990–2790 Kč

Průvodci touto legendární televizní show Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May tuto výjimečnou automobilovou sportovní show obohatí svým pověstným humorem – diváci také uvidí pár nejdražších, nejsilnějších a až absurdně upravených aut světa.

Tato živá sportovní show se odehraje v O2 Aréně v Praze 28.6.2014 (od 15:00 a 19:30 hodin)

Fenomén Top Geare Live již vidělo přes 1,8 milionu diváků po celém světě.

Podívejte se na video ze zákulisí show zde:

Více informací na www.topgearlive.czTop Gear live Foto: topgearlive.cz

To nejlepší z Top Gearu

Premiérová 20. řada Top Gearu každé úterý na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama