Top Gear uvádí: Nejhorší auta všech dob

Jeremy Clarkson a James May z Top Gearu se teď budou každé úterý od 20.15 na COOLu snažit vybrat nejhorší auto všech dob. Shodnou se aspoň na jednom?
Top Gear: Nejhorší auta všech dob
Top Gear: Nejhorší auta všech dob
Prima COOL

Jeremy Clarkson alias Mototlama a James May známý také jako Kapitán Pomalý dali benzinem načichané hlavy dohromady, aby vybrali, označili a pohanili nejhorší auta všech dob.

Každý má nějaký názor. Zvlášť když přijde na koráby silnic. Ale je načase, aby si všichni vyslechli názor Clarksona a Maye. Teda jestli se ti dva aspoň na něčem shodnou.

Nemají totiž zrovna shodné názory – zvlášť když přijde na auta. V zábavném lifestylovém speciálu Top Gear: Nejhorší auta všech dob proto rychle zjišťují, že největší překážkou, která je čeká, bude vybrat nejhoršího.

V případě, že se jim společnými silami povede vybrat nejhorší – nebo taky nejpitomější – auto od výrobce, který, upřímně řečeno, měl sám dobře vědět, co je fuj, mají pro něj v záloze nachystaný speciální nečekaný osud.

Top Gear: Nejhorší auta všech dob ale nejsou jenom o kárách, které si zaslouží naši nenávist. To teda fakt ne! Když se vybírá to špatné, musí se zhodnotit i to dobré. A tak se Ferrari 458 Spider, GT86 od Toyoty a Lexus LFA za dvanáct milionů objevují bok po boku, pneumatiku vedle pneumatiky s Mercedesem SLS.

Hostující řidič Top Gearu, kterým je Stigův bratranec z Yorkshiru, projede zatěžkávací zkouškou BMW M5 a nedopadne to dobře. Clarkson a May stráví vzácný volný čas na golfovém hřišti, kde se snaží srovnat si navzájem, co si myslí. Taky to nedopadne dobře. Hádky se vedou o parádní/příšerný Peugeot, Ford, Mahindru, FSO, Alfu Romeo, Rolls Royce, Porsche, Citroen, Saab a spoustu dalších.

Jak říkáme: na to, co je špatné auto, má svůj názor úplně každý. Teď přišel čas vyslechnout si názory dvou největších mudrlantů za volantem!

Každé úterý večer na COOLu.

Tohle je jen začítek...

10 nejdivnějších aut, jaká jste kdy viděli (část 1)

V Top Gearu testovali, kam až auto doletí...

Pět okamžiků Top Gear, které vám vezmou dech!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama