Víme, jak zemře další důležitá postava z Živých mrtvých. Kdo to bude tentokrát?

Sedmá série Živých mrtvých se chystá na svoji polovinu, čeká nás další krvavá lázeň?
Walking Dead
Walking Dead
AMC

Pokud sledujete sedmou sérii Živých mrtvých, pak se už musíte těšit na finále v polovině sezóny. V posledním díle přišla Rosita za Sashou a chtěl od ní pomoct. Sasha samozřejmě pochopila, co tím má její bývalá sokyně v lásce na mysli a stanovila si podmínku. Ona bude ta, kdo na Negana vystřelí, což se zhmotnilo v podobě rozložené odstřelovací pušky, kterou ji Rosita podala.

Jenže jak to bude ve skutečnosti? Podaří se Sashe skutečně Negana zabít? A nejedná se náhodou o to nejhůře střežené tajemství, které tento seriál má? Je totiž potvrzeno, že se Negan objeví v osmé sérii, jeho smrt by tedy ještě mohla dávat smysl, pokud bychom se měli bavit o nějakých flashbacích. Ovšem fakt, že herečka Sonequa Martin-Green, která hraje právě Sashu, už má na tento rok naplánované natáčení nového seriálu Star Trek, vypadá vyústění chystaného 13. dílu jasně.

Fanoušci se tedy přiklání k tomu, že Sasha při své sebevražedné misi zemře, nebo že se dokonce sama zabije poté, co padne do zajetí, umře s ní však i Rosita? V tomto ohledu jsou všichni konspirátoři mírní a odkazují na Rositinu osobnost a vývoj jejího charakteru v aktuální sezóně!

Těšíte se na další krvavou lázeň?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama